Aktualności

Powrót do listy

6-letnia córka Pauliny Krupińskiej zaskakuje rodziców. "Genów nie wydłubiesz"

6-letnia córka Pauliny Krupińskiej zaskakuje rodziców. "Genów nie wydłubiesz"
Paulina Krupińska  Foto: Fot. Bartosz Krupa/East News.
Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwoje dzieci. 6-letnia Tosia robi furorę na profilach instagramowych swoich rodziców. Dziewczynka upodabnia się do swojej mamy, ale podziela również zainteresowania taty, który pochwalił się niezwykłym osiągnięciem córki.

Paulina Krupińska-Karpiel od prawie czterech lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z muzykiem i liderem zespołu Zakopower. Ukochanym prezenterki "Dzień dobry TVN" jest Sebastian Karpiel-Bułecka. Owocem ich miłości jest 6-letnia córka Tosia i 4-letni synek Jędrzej. Miss Polonia 2012 dzieli życie między Warszawę a Podhale. Krupińska bardzo pokochała góralski krajobraz. Na Instagramie gwiazdy pojawia się sporo zdjęć ze wspólnych chwil z mężem i dziećmi. Sebastian Karpiel-Bułecka jest fanem jazdy na nartach i skitouringu (to połączenie wędrowania i zjeżdżania za pomocą specjalnych nart).Dzieci Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Kolejna ciąża w planach?

Prezenterka pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Córka i syn dają jej wiele szczęścia. Prezenterka "Dzień dobry TVN" wyznała w rozmowie z "Party", że nie wyklucza kolejnej ciąży: "Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są".

Ostatnio na Instagramie fani zwrócili uwagę szczególnie na córeczkę Krupińskiej. Dziewczynka zmienia się z każdym dniem i zaskakuje rodziców swoimi zainteresowaniami. Z okazji 6. urodzin Tosi, jej mama zdradziła, czym charakteryzuje się jej dziecko: "Codziennie uczy mnie jak cieszyć się z małych rzeczy i kocha ze mną śpiewać wszystkie piosenki świata. Chciała zostać naukowcem i badać wiry wodne (...)".

Uzdolniona córka Pauliny i Sebastiana. W czyje ślady pójdzie?

Tosia dorasta i podpatruje rodziców. Paulina Krupińska-Karpiel zafascynowała się córką, gdy zobaczyła małą w jej sukience i szpilkach. Skomentowała to tak: "Jak to mówią: genów nie wydłubiesz". Z kolei na profilu męża prezenterki pojawiły się inne zdjęcia, świadczące o tym, że Tosia uwielbia również muzykować i odnosi sukcesy w sportach zimowych. W tym przypadku dziewczynka to cały Sebastian Karpiel-Bułecka! "Moja córeczka Antosia zajęła 2-gie miejsce w slalomie gigancie na Harendzie. Ogłaszam to ja Dumny Tata" - napisał muzyk na Instagramie.


Zobacz także:

Mandaryna o kulisach ślubu z Michałem Wiśniewskim. "Pod spodem była hardcore'owa bielizna narciarska"

Laureaci Złotych Globów 2022. Bojkot gwiazd, Jamie Lee Curtis przemówiła

Sylwia Bomba na urlopie w Dubaju. "Dostałam wiadomość, że porzuciłam swoją córkę dla lansu"

 

Obejrzyj:

Julia o nowym partnerze.
Julia o nowym partnerze.


autor: Kalina Szymankiewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Małgorzata Foremniak spędza 55. urodziny na Islandii. "Dziękuję za chwile, które już za mną"
Następny artykuł:

Małgorzata Foremniak spędza 55. urodziny na Islandii. "Dziękuję za chwile, które już za mną"

tvnpix