Aktualności

Powrót do listy

Katarzyna Glinka podsumowuje miniony rok. "Wyczuwam fałsz na odległość"

Katarzyna Glinka podsumowuje miniony rok. "Wyczuwam fałsz na odległość"
Katarzyna Glinka  Foto: Dzień Dobry TVN
Katarzyna Glinka spędza błogie wakacje w gronie najbliższej rodziny. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej partnera i młodszego synka Leo. Glinka snuje refleksję na temat prawdy na Instagramie i swojej autentyczności.

Katarzyna Glinka jest szczęśliwą narzeczoną Jarosława Bienieckiego i mamą dwóch synów. Pierwsze dziecko aktorki to synek Filip, owoc jej małżeństwa z Przemysławem Gołdonem. Z obecnym partnerem ma synka Leo. Malec będzie obchodził swoje drugie urodziny w maju tego roku. Jarosław Bieniecki to fan sportu. Jest twórcą i prezesem runmageddonu.

Katarzyna Glinka na wakacjach z rodziną

Aktorka spędza urlop na Teneryfie. Są z nią mężczyźni jej życia, czyli partner i synowie. "Niezmiennie czerpię przyjemność, kiedy mogę chłopakom pokazać kawałek świata. Tym razem rejs przy Los Gigantes 600 m klify i poszukiwania delfinów" - napisała Glinka na Instagramie.

Gwiazda dzieli się z fanami swoimi przeżyciami. Jest bardzo aktywna na Instagramie i zdarza jej się pokazywać zdjęcia bez makijażu i filtrów. Tak podsumowała 2021 rok: "Za mną trudny rok. Tutaj, na insta, pokazuję tylko ten piękny obraz codzienności. A za mną emocjonalne góry i doliny, wzloty i upadki. Za mną codzienna praca nad własnymi słabościami. Powiem Wam, największą lekcją, jaką odrobiłam w tym roku to wybaczenie. Jestem za tę lekcję bardzo wdzięczna. Jestem niezmiennie wdzięczna za zdrowe dzieci i za Rodzinę. To dla mnie największa wartość".

Katarzyna Glinka o prawdzie na Instagramie

Aktorka pokazuje perfekcyjny świat w mediach społecznościowych, ale nie jest oderwana od rzeczywistości. Katarzyna Glinka ceni naturalność i bycie w zgodzie ze sobą. W opisie najnowszego zdjęcia z narzeczonym i małym Leo napisała o prawdzie.

"Mam dużo takich „ładnych” instagramowych zdjęć, ale uważam, że te pokazujące prawdę są cenniejsze. W życiu kieruję się przede wszystkim prawdą. Cenię szczere relacje, ludzi, którzy są sobą - nie udają. Wyczuwam fałsz na odległość i zwykle nie dopuszczam takich osób do siebie. Sama ZAWSZE jestem sobą, mówię prawdę, nie poprawiam urody, nie wybieram znajomych pod kątem opłacalności. Nie zależy mi, żeby się pokazać od jak najlepszej strony. Nie dostosowuję swojego zachowania pod okoliczności i innych".


Zobacz również:

Dominika Tajner już po rekonstrukcji piersi. "Powrót do piękna"

Patrycja Markowska świętuje urodziny syna. Filip to już nastolatek

Marietta Witkowska ma pomysł na nową pracę. "Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę chciała jej szukać"

Obejrzyj:

Olga o samopoczuciu w ciąży
Olga o samopoczuciu w ciąży

autor: Kalina Szymankiewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dominika Tajner już po rekonstrukcji piersi. "Powrót do piękna"
Następny artykuł:

Dominika Tajner już po rekonstrukcji piersi. "Powrót do piękna"

tvnpix