Aktualności

Powrót do listy

Monika Richardson ujawniła skrywany talent. Zrobiła dla ukochanego sweter na drutach

Monika Richardson ujawniła skrywany talent. Zrobiła dla ukochanego sweter na drutach
Monika Richardson  Foto: UWAGA! TVN
Monika Richardson ujawniła swój skrywany talent. Dziennikarka pochwaliła się własnoręcznie wydzierganymi sweterkami, które podarowała swojemu ukochanemu oraz 3-miesięcznemu dziecku przyjaciół.

Monika Richardson tworzy związek z Konradem Wojterkowskim. Ukochany dziennikarki jest producentem filmowym. Mężczyzna wspiera również kobiety i dzieci narażone na przemoc, w tym akcję "Kocham. Szanuję - Nie biję". Para uwielbia spędzać razem czas. Po bolesnym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim, Richardson znów widziana jest z uśmiechem na ustach. Nowy partner towarzyszy jej na wielu imprezach branżowych. Zakochani dzielą razem rodzinne chwile.

Czym zajmuje się teraz Monika Richardson?

Monika Richardson działa aktywnie jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Na jej oficjalnej stronie internetowej oraz na Instagramie, możemy prześledzić, czym gwiazda zajmuje się teraz. Richardson przeprowadza szkolenia medialne i prowadzi szkołę językową.

Prywatnie, prezenterka uwielbia spędzać czas aktywnie - najlepiej w gronie swoich dzieci i partnera. Richardson pochwaliła się na Instagramie wypadem na rolki, ścianę wspinaczkową i narty. Gdy potrzebuje wyciszenia ćwiczy jogę.Monika Richardson ma słabość do ukochanego i tego maluszka!

Gwiazda ma dwoje dzieci, które osiągnęły już pełnoletność. Konrad Wojterkowski też ma dorosłego syna z pierwszego małżeństwa. Ostatnio grono bliskich osób Richardson powiększyło się o kolejnego człowieka. "Przedstawiamy państwu Oliviera Milana Migacza. Ma prawie miesiąc i nosi główkę wysoko. Wujek Konrad pomógł mu właśnie pozbyć się czkawki. To jest absolutnie zachwycający młody człowiek. Ciocia Monika szczęśliwa" - napisała dziennikarka na Instagramie, przedstawiając maluszka swoim fanom. Na profilu gwiazdy pojawiło się więcej zdjęć niemowlaka.

Dziennikarka jest oczarowana dzieckiem przyjaciół! "No przepraszam za spamowanie. Chyba się zakochałam. Olivierze Milanie Migacz, czy pozwolisz mi zostać Twoją ciocią na zawsze?". Richardson wydziergała na drutach niebieski sweterek dla maleństwa i taki sam, ale w większym rozmiarze dla swojego partnera.

"Jak się spotka dwóch przystojnych facetów w super ciepłych sweterkach made by @monikarichardson , to zapowiada się miły wieczór. I takim się okazał. Olivierek wciąż słodki do schrupania i już uśmiecha się słodko, chociaż nie skończył jeszcze trzech miesięcy:)". Fani są zachwyceni zdolnościami dziennikarki. Sami oceńcie efekt końcowy na zdjęciu poniżej.Zobacz więcej:

Katarzyna Glinka podsumowuje miniony rok. "Wyczuwam fałsz na odległość"

Dominika Tajner już po rekonstrukcji piersi. "Powrót do piękna"

Patrycja Markowska świętuje urodziny syna. Filip to już nastolatek

Obejrzyj:

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem
Wideo: Karolina Kalatzi | cozatydzien.tvn.pl

autor: Kalina Szymankiewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Robert Karaś przegrał w kasynie 100 tys. zł. "Nigdy więcej tam nie pójdę"
Następny artykuł:

Robert Karaś przegrał w kasynie 100 tys. zł. "Nigdy więcej tam nie pójdę"

tvnpix