Aktualności

Powrót do listy

Syn Andrzeja Seweryna zagrał w głośnym filmie. "Rozumiecie, jak bardzo się cieszę"

Syn Andrzeja Seweryna zagrał w głośnym filmie. "Rozumiecie, jak bardzo się cieszę"
Andrzej Seweryn  Foto: x-news
Andrzej Seweryn to wybitny aktor, który może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Sporą część życia spędził we Francji. Z czwartą żoną, francuską aktorką ma syna Maximiliena, który poszedł w ślady rodziców. Jego kariera nabiera rozpędu. Syn Andrzeja Seweryna zagra w filmie, który opowiada historię płonącej katedry Notre Dame.

Andrzej Seweryn to jeden z najważniejszych polskich aktorów dramatycznych. Wystąpił w wielu filmach reżyserowanych przez Andrzeja Wajdę. Zagrał w "Panu Tadeuszu", "Zemście", czy w "Ziemi Obiecanej". Część swojego życia spędził we Francji. Wyjechał z Polski w 1980 roku. Został aktorem francuskich teatrów. Na stałe wrócił do Polski dopiero w 2010 roku.

Żony i dzieci Andrzeja Seweryna

Aktor zawarł pięć małżeństw. Był związany z Krystyną Jandą, z którą ma córkę Marię - również aktorkę. Z trzecią żoną Laurence Bourdil ma syna Yanna. Jednak głośno jest teraz o jego najmłodszym synie Maximilienie. Jego matką jest aktorka Mireille Maalouf, czwarta żona Andrzeja Seweryna.

Mireille Maalouf to libańska aktorka. Niewiele o niej wiadomo. Synowie Andrzeja Seweryna wychowali się we Francji razem ze swoimi matkami. Yann również związany jest ze światem filmu. Ukończył szkołę filmową w Łodzi oraz Uniwersytet Paryski. A co robi jego młodszy, przyrodni brat?Kim jest Maximilien Seweryn, najmłodszy syn Andrzeja Seweryna?

O najmłodszych synu Andrzeja Seweryna zrobiło się głośno za sprawą francuskiej produkcji, w której zagra jedną z głównych ról. Maximilien pochwalił się swoim sukcesem na Instagramie. Film "Notre Dame w ogniu" opowiada o pożarze jednej z najsłynniejszych świątyń na świecie. Katedra stanęła w ogniu w 2019 roku i do tych wydarzeń będzie nawiązywała fabuła. Pierwszy pokaz we Francji planowany jest na marzec 2022.

Maximilien Seweryn spełnia się również jako muzyk. Występuje z rockowym zespołem Buffalo Clash. Próbuje różnych aktywności, ale obraca się głownie w artystycznym świecie. Z pewnością jeszcze o nim usłyszymy. Co ciekawe, syn Andrzeja Seweryna brał udział również w polskich produkcjach. Wystąpił we wspomnianej już "Zemście", u boku swojego ojca. Nie był jednak wymieniony w czołówce. Andrzej Seweryn wspiera syna. "Już niedługo premiera filmu Jean Jacquesa Annaud NOTRE DAME PŁONIE. Jedną z głównych ról gra w nim mój syn @maximilienseweryn. Rozumiecie, jak bardzo się cieszę!".

Zobacz też:

Magda z 1. edycji "ŚOPW" spotyka się z Krzyśkiem z 2. edycji? Tylko nam powiedziała, jak jest naprawdę

Joanna Opozda jest w szpitalu. "Jestem na skraju wytrzymałości"

Czym Robert Kochanek kieruje się przy wyborze partnerki? "Narcystyczne podejście do życia mnie nie przekonuje"

 

Obejrzyj:

Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności
Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności
Wideo: Karolina Kalatzi | cozatydzien.tvn.pl

autor: Kalina Szymankiewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Maja Hyży o reakcji synów na nowego partnera: "Znali go wcześniej niż ja"
Następny artykuł:

Maja Hyży o reakcji synów na nowego partnera: "Znali go wcześniej niż ja"

tvnpix