Aktualności

Co za tydzień w wiosennej ramówce!
Co za tydzień w wiosennej ramówce! 

20 lat to kawał telewizyjnej historii. Niewiele jest programów rozrywkowych, które mogą pochwalić się tak imponującym wynikiem. Olivier Janiak i jego ekipa nie zwalniają jednak tempa. Po ostatnich miesiącach są jeszcze bardziej głodni nowych wydarzeń i spotkań z przedstawicielami świata kultury, sportu i rozrywki.

Trudno w to uwierzyć – już od ponad dwóch dekad Olivier Janiak spotyka się z widzami w programie „Co za tydzień”. A wszystko po to, żeby z pierwszej ręki dostarczyć im informacji na temat najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w Polsce i zabrać za ich kulisy. Plany filmów, seriali, programów telewizyjnych, sesje zdjęciowe, pokazy mody, bale, imprezy sportowe, premiery kinowe czy teatralne, koncerty i wystawy – to tylko niektóre z pozycji, których od ponad 20 lat nie brakuje w towarzyskim kalendarzu prowadzącego.

Co za tydzień w wiosennej ramówce!Co za tydzień w wiosennej ramówce!

Z okazji jubileuszu ekipa „Co za tydzieńwejdzie w wiosenny sezon w nowej – odświeżonej – odsłonie. Miniony rok okazał się mało łaskawy dla świata kultury, rozrywki i branży promocyjnej. Czy nadchodzące miesiące przyniosą powrót do normalności? Olivier Janiak i ekipa programu z pewnością będą uważnie obserwować odradzającą się mapę wydarzeń w kraju i za granicą. W premierowych odcinkach  tradycyjnie już nie zabraknie wizyt na planie seriali TVN Grupa Discovery, w tym gorących nowości, takich jak: „Tajemnica zawodowa” czy „Mamy to!”. Pojawią się rozmowy z przedstawicielami świata artystycznego i sportowego, którzy szczerze opowiedzą, jak radzą sobie w okresie pandemii i jak ten trudny czas wpłynął na ich sztukę oraz projekty.


 

CO ZA TYDZIEŃ
NIEDZIELA,  godz. 13:00
PROWADZĄCY: Olivier Janiak

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Extrasprawni mobilizują do działania i podejmowania postanowień noworocznych
Następny artykuł:

Extrasprawni mobilizują do działania i podejmowania postanowień noworocznych

tvnpix