Aktualności

Powrót do listy

Magda z 1. edycji "ŚOPW" spotyka się z Krzyśkiem z 2. edycji? Tylko nam powiedziała, jak jest naprawdę

Ekstra |
Magda z 1. edycji "ŚOPW" spotyka się z Krzyśkiem z 2. edycji? Tylko nam powiedziała, jak jest naprawdę
Magda i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  Foto: TVN7
Magda Pazura wystąpiła w pierwszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Do dziś wspomina to jako niezwykłą przygodę i kibicuje parom z kolejnych edycji. Niedawno pojawiła się informacja, jakoby spotykała się z Krzysztofem, który występował w drugiej odsłonie programu. Czy połączyło ich uczucie?

Ewa Podleśna-Ślusarczyk: Minęło 5 lat od premiery programu. Ludzie nadal kojarzą cię jako uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Magdalena Pazura, uczestniczka 1. edycji "ŚOPW": Bardzo często ludzie zatrzymują się i myślą, skąd mnie znają. Nie zawsze kojarzą skąd, dopiero po chwili zastanowienia mówią, że jestem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Czy wracasz wspomnieniami do małżeństwa z Krystianem? Żałujesz, że wam nie wyszło i zastanawiałaś się, co między wami nie zagrało?

Tak, zdarza się, że powracam myślami, choć teraz już rzadziej. Niemniej jednak, jak słyszę o kolejnych edycjach, no to mam jednak te wspomnienia, bo jednak, bądź co bądź, to było niezwykłe przeżycie. Pomimo różnych poglądów pomiędzy mną a Krystianem, to naprawdę było dużo fajnych chwil. Niestety nie zgrała nam się ta odległość i wspólne zamieszkanie w jednym z miast. Na ten moment nie wiem, czy żałuję. Jeszcze rok temu tak myślałam, że szkoda, że nam jednak nie wyszło.

Czy miałaś problem z jakimś partnerem później, który patrzył na ciebie właśnie przez pryzmat twojego wystąpienia w programie?

Nie ukrywam, że korzystałam w swoim życiu przez pewien czas z portali randkowych. Szybko jednak je kasowałam, bo każdy facet kojarzył mnie z telewizji. Nie miałam pola manewru, żeby siebie przedstawić, bo z góry już wszyscy wszystko o mnie wiedzieli i nie było tego flow. Natomiast, jeśli z jakimś mężczyzną rozmawiałam o programie, to w bardzo pozytywny sposób.

Utrzymujesz z kimś kontakt ze swojej edycji programu?

Tak, mam kontakt z kilkoma osobami. Może nie jest to super przyjaźń, ale zdarza mi się czasem rozmawiać z Natalią, zresztą z Krystianem też czasem kilka zdań wymieniamy. W ostatnim czasie z drugą edycją się mocniej zgrałam.

Ostatnio przypadkowo spotkałaś Krzysztofa z drugiej edycji, jak do tego doszło? Czy to wasze pierwsze spotkanie i czy planujecie kolejne?

W kwestii Krzyśka to zaplanowaliśmy to spotkanie, nie było ono przypadkowe. Mamy kontakt od jakiegoś czasu przez media społecznościowe. Długo nie mogliśmy się zgrać, ponieważ pracujemy w podobnych branżach i ciężko było się spotkać, ale w końcu się udało. Planujemy kolejne spotkania. To nie jest jakieś wielkie love. Po prostu spotkaliśmy się, ja zawitałam do Krzyśka na kawę i szampana, no i okazało się, że mieliśmy mnóstwo tematów do przegadania związanych także z pracą. Poza tym wiem, że Krzysiek ma jeszcze swoje prywatne sprawy do dokończenia związane z jego żoną, co zajmie mu na pewno jeszcze sporo czasu. Natomiast jest mi z nim na tyle dobrze, w sensie takim, że rozumiemy się naprawdę świetnie, że będziemy spotykać się nadal na zasadzie kumpli.

W takim razie powiedz, czy znalazłaś miłość swojego życia, czy nadal poszukujesz tej wyjątkowej osoby?

Był ktoś, kto był dla mnie bardzo ważny, ale z pewnych przyczyn musieliśmy to zakończyć. Później byłam długo sama, no a teraz dzieje się. Jest ktoś od miesiąca, nadajemy na tych samych falach.

Czym zajmujesz się obecnie?

Obecnie pomagam w rodzinnej firmie, która zajmuje się wynajmem luksusowych samochodów dla klientów premium, głównie na plany filmowe. Pomagam jak mogę i jestem osobą odpowiedzialną za aktorów i dziennikarzy.

Czy kibicujesz kolejnym parom z programu, śledzisz ich losy?

Podziwiam ich za odwagę. Każdy już wszystko wie, jak to wygląda, bo mógł sobie śledzić losy par z poprzednich edycji. U nas to było totalne zaskoczenie. Mi ludzie zawsze mówią, że podziwiają mnie za odwagę, tak ja teraz tych nowych uczestników podziwiam. I rzeczywiście przeglądam, co tam u nich słychać. Widzę, że są wzloty i upadki w tych przyjaźniach programowych. Warto stawiać na przyjaźń, niż na reklamie samych siebie, bo widzę, że to pewne osoby bardzo poróżniło.


Zobacz także:

Olga Król o życiu po "Top Model". "Program zweryfikował dużo moich znajomości"

Znamy datę ślubu Marietty Witkowskiej. Zaprosi kogoś z "Hotelu Paradise"? [TYLKO U NAS]

Maja Hyży oczekuje czwartego dziecka: "Moje samopoczucie jest bardzo kiepskie" [WYWIAD]

 

Obejrzyj również:

Julia o nowym partnerze.
Julia o nowym partnerze.

źródło: cozatydzien.tvn.pl | autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Joanna Opozda jest w szpitalu. "Jestem na skraju wytrzymałości"
Następny artykuł:

Joanna Opozda jest w szpitalu. "Jestem na skraju wytrzymałości"

tvnpix