Co Za Tydzień

Co Za Tydzień

Tomasz Kot to nowy Pan Kleks. Taką decyzję podjęli twórcy nadchodzącej adaptacji kultowej książki autorstwa Jana Brzechwy. Na widzów czeka też inna niespodzianka. W nowej "Akademii Pana Kleksa" wystąpi także Piotr Fronczewski, a w rolę Adasia Niezgódki wcieli się... dziewczynka. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na konferencji prasowej, na której ogłoszono te rewelacje.

OFF Festival Katowice 2022 to kolejna muzyczna uczta, na którą warto czekać. Miłośników letnich brzmień zapraszamy do Katowic. Zagrają polscy i zagraniczni artyści. Przed Wami rozmowa Oliwiera Janiaka z Arturem Rojkiem — założycielem i dyrektorem artystycznym festiwalu. Posłuchajcie, w jakim klimacie wokalista wyobraża sobie tegoroczną imprezę festiwalową.

Niedawno swoją premierę miał multimedialny e-book "Zawód: producentka" - czyli wywiad rzeka z producentką Dorotą Kośmicką, która odpowiada za wiele produkcji stacji TVN. Spod jej ręki wyszły m.in. seriale "Motyw", "Druga szansa" oraz "Tajemnica zawodowa", a także wielki hit sprzed lat - "Niania". Na premierze nie mogło zabraknąć najważniejszych nazwisk z branży telewizyjnej.

Katarzyna Sokołowska zajęła się organizacją ostatniego pokazu domu mody MMC, który odbył się w Karkonoszach. Jurorka programu "Top Model" jakiś czas temu zabrała projektantów właśnie w to miejsce, które szybko podbiło ich serca. Efektem tego zauroczenia była nie tylko nowa kolekcja inspirowana naturą, ale także jej kameralna prezentacja.

Na platformie HBO Max można już oglądać 4. sezon serialu "Westworld". W postać "Człowieka w czerni" wciela się dwukrotny zdobywca Złotych Globów - Ed Harris. Aktor nie wiedział, na co się pisze, przyjmując tę rolę kilka lat temu. Zapraszamy na rozmowę z twórcami serialu, którzy opowiedzieli o zagrożeniach, które mogą spotkać ludzi w przyszłości.

Co w najnowszym wydaniu "Co Za Tydzień"? Olivier Janiak i jego ekipa śledzą najważniejsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W przyszłą niedzielę 17 lipca czeka na Was relacja z wrażeń z pokazu mody i rozmowa z Kasią Sokołowską, a dla fanów sportu mamy materiał o Airshow Leszno, czyli jednej z najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i Europie. Sprawdźcie, co w najbliższym programie.

Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie. Oliwier Janiak razem z ekipą "Co Za Tydzień" zjawili się na planie tego niecodziennego projektu.

Marcin Gortat po raz kolejny zorganizował swój Wielki Mecz, w który zaangażował ludzi ze świata sportu, telewizji i internetu. A to wszystko w szczytnym celu - by pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy, którzy jak nigdy potrzebują naszego wsparcia. Bilety wyprzedały się na pniu. I trudno się dziwić. Atrakcji nie brakowało. A jeśli Wy nie mogliście oglądać na żywo rozgrywek w Łodzi, obejrzyjcie poniżej relację magazynu "Co Za Tydzień".

Za nami polska premiera filmu "Elvis". Podczas oficjalnej, pierwszej projekcji w naszym kraju w Kinie Helios zjawiło się wiele gwiazd, a wśród nich między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, Daria Ładocha, Paulina Krupińska czy też Rafał Zawierucha, który dobrze się zna z odtwórcą tytułowej postaci, Austinem Butlerem. "Pamiętam jego radość i szczęście" - wspominał moment, w którym jego sławny kolega pochwalił mu się otrzymaniem głównej roli w produkcji wytwórni Warner Bros. Pictures.