Co Za Tydzień

Co za Tydzień: Magdalena Różczka o drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej"

Co Za Tydzień

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Magdalena Różczka o nowym sezonie "Tajemnicy zawodowej"

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Magdalena Różczka powiedziała, co czeka na widzów w nowym sezonie serialu "Tajemnica zawodowa". Na Player.pl możecie oglądać go od 22 lutego.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który z miejsca zauroczył widzów, a wątki, które się w nim przeplatały — zdrady, miłość i intryg, potęgowały napięcie. Widzowie już teraz mogą dowiedzieć się, co słychać u ich ulubionych bohaterów.

Magdalena Różczka o drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej"

Już od wtorku 22 lutego na platformie Player.pl dostępny jest pierwszy odcinek kolejnego sezonu serialu "Tajemnica zawodowa". Magdalena Różczka w rozmowie z ekipą programu "Co za Tydzień" powiedziała, co czeka jej bohaterkę — Julię Żurawską — w drugim sezonie.

- Julia uwalnia się od swojego byłego męża, w sensie formalnym, ale on cały czas jest w jej życiu bardzo silną postacią. To się okaże, czy jest dobry, czy zły, ale miesza bardzo. W życiu prywatnym Julii dzieje się zupełnie inaczej niż ja myślałam i pewnie każdy, kto oglądał, bo wydawało się, że wszystko jest poukładane, że ułożyła sobie życie, że znalazła drugą połówkę i z nią będzie, ale jak to bywa w serialach, wszystko się pokomplikuje — powiedziała.

Zobacz rozmowę:

Co za Tydzień: Co czeka nas w nowym sezonie "Tajemnicy zawodowej"?
Co za Tydzień: Co czeka nas w nowym sezonie "Tajemnicy zawodowej"? Magdalena Różczka w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedziała, co czeka widzów w drugim sezonie serialu. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co się wydarzy w "Tajemnicy zawodowej"?

Aktorka dodała, że według niej nowy sezon może jeszcze bardziej zaskoczyć widzów niż poprzedni.

- Myślę, że ten sezon może być nawet lepszy niż pierwszy, bardzo dużo się w nim dzieje. Już na etapie czytania scenariusza był bardzo ciekawy i po przeczytaniu pierwszego odcinka od razu chwytaliśmy po drugi i to jest zawsze taki wyznacznik tego, że mamy nadzieję, że widz będzie reagował tak samo. Jak zobaczy pierwszy odcinek, od razu będzie chciał włączyć drugi - wyjaśniła.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości