Co Za Tydzień

Elle Style Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak

Co Za Tydzień

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
Co Za Tydzień
Agnieszka Woźniak-Starak została wyróżniona przez czytelniczki "Elle"

Za nami gala Elle Style Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana przez czytelników magazynu za "Ikonę stylu". 

Elle Style Awards to nagrody magazynu "Elle", które są przyznawane od pięciu lat. Wielka gala, której gospodarzem był tradycyjnie Olivier Janiak, odbyła się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Statuetki zostały przyznane w pięciu kategoriach: "Moda audiowizualna", "Odkrycie roku", "Fotograf roku", "Modelka roku" oraz "Marka/Projektant roku". Swoje głosy na "Ikonę stylu" mogli oddawać także internauci i czytelnicy magazynu.

Występ Luny rozpoczął tegoroczną galę Elle Style Awards

Po raz pierwszy od trzech lat odbyło się też spotkanie z czytelniczkami magazynu "Elle". Wieczór rozpoczął występ Luny, która jako pierwsza piosenkarka z Polski występowała na nowojorskim Time Square. Na wydarzeniu byliśmy z kamerami programu "Co Za Tydzień".

Luna w rozmowie z nami wróciła wspomnienami do czasów, gdy grała w Stanach Zjednoczonych.

- To był tak naprawdę przypadek i niesamowita historia. Rok temu zaczęłam śpiewać po angielsku i przy okazji mojego pierwszego singla w tym języku dostałam propozycję współpracy od organizacji, która zajmuje się tematem praw kobiet na rynku muzycznym i pokazuje różnice w zatrudnieniu. Zostałam pierwszą Polką, która promowała tę akcję właśnie z billboardem na Time Square - mówiła.

Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Maja Zimnoch i Agnieszka Woźniak-Starak wśród nagrodzonych gwiazd

Tegoroczna edycja plebiscytu była prawdziwym świętem kobiecej siły. Laureatki to inspirujące liderki w swoich dziedzinach. Jedną ze zwyciężczyń była Agnieszka Woźniak-Starak, która zagrnęła tytuł "Ikony stylu".

- To przyjemne wyróżnienie, szczególnie że głosami czytelników. Lubię modę i lubię się nią bawić. Jak byłam mała, to ubiór był podyktowany przynależnością do danej subkultury, a dziś to jest zabawą. Czerpię inspirację z różnych rzeczy i wszystko zależy od nastroju - powiedziała.

Statuetkę "Modelki roku" zdobyła za to Maja Zimnoch.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie i towarzyszyły mi wielkie emocje przy tym wszystkim. Jest to coś, czego zaczynając karierę, zupełnie się nie spodziewałam - dodała młoda modelka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości