Gwiazdy

Gwiazdy

Sylwia Przybysz co jakiś czas eksperymentuje ze swoją fryzurą. Widzieliśmy już ją w wielu odsłonach, ale tym razem ukochana Jana Dąbrowskiego postawiła na naturalność, co bardzo spodobało się jej fanom. Youtuberka relacjonowała wizytę u fryzjera. Pozbyła się doczepianych włosów. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Aleksandra Domańska pokazała w mediach społecznościowych efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej. Wraz ze swoim synem zapozowała całkowicie nago w otoczeniu natury. W projekt zaangażowały się także inne kobiety, które podzielają jej zdanie o trudach i pięknych chwilach macierzyństwa. "Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale" - czytamy.

Kalina Józefowicz to już 13-letnia dziewczyna, która powoli szuka życiowej drogi. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl jej mama - Natasza Urbańska, opowiedziała o więzi z córką i wspólnych chwilach, które ją wzmacniają. Artystka wspomina swojego ukochanego tatę. Piosenkarka stwierdziła, że Kalina już wyrabia w sobie silny charakter. Co sądzi o jej pierwszych artystycznych działaniach?

Choć sezon urlopowy powoli dobiega końca, gwiazdy wciąż korzystają z ostatnich chwil odpoczynku. Filip Chajzer zabrał syna na krótki zagraniczny urlop. Panowie udali się do Niemiec, gdzie odwiedzili fabrykę traktorów oraz park rozrywki. Prezenter odwiedził niemiecki Legoland w dniu, w którym doszło tam do katastrofy. "Jesteśmy cali i zdrowi. Doceniajcie każdą minutę życia" - napisał.

Kolorowy ptak polskiej gastronomii i "niekwestionowany autorytet kulinarny" - Magda Gessler od lat odmienia oblicze restauracji. Jej charyzma i niepodrabialny styl sprawiły, że pokochali ją fani z całej Polski. Jednak to cięty język Magdy Gessler sprawił, że "Kuchenne Rewolucje" od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.