Gwiazdy

Gwiazdy

Klaudia El Dursi szturmem zdobyła serca widzów. Jej życie zmieniło się diametralnie, gdy zgłosiła się do programu "Top Model", by sięgnąć po marzenia. Postanowiła zawalczyć o siebie, choć była starsza od wielu uczestników programu i ma już dwoje dzieci. Okazało się, że to była dla niej przepustka do wielkiego medialnego świata.

Olga Buława, Miss Polski 2018, niedawno powitała na świecie pierwsze dziecko. Mimo że marzyła o tym, by zostać mama, samej ciąży nie wspomina najlepiej. - Nie doświadczyłam ciąży jako stanu błogosławionego, który można zaobserwować w reklamach czy filmach, gdzie ciężarne są rozanielone, głaszczą się po brzuchach i tak dalej - mówi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Małgorzata Socha to aktorka, która występuje w topowych serialach telewizyjnych. Cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Otrzymała wiele nagród od publiczności, a jej rola Violetty z serialu "Brzydula" stała się kultowa.

Nie jest tajemnicą, że Julia Gołębiowska, uczestniczka 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest w szczęśliwym związku. Czeka ją jeszcze rozwód z Tomkiem, ale już rozpoczyna nowe życie u boku mężczyzny, z którym połączyło ją coś wyjątkowego. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, Julia Gołębiowska opowiedziała o nowym związku, reakcji rodziny i internetowym hejcie.

Przygotowania do ślubu Marietty Witkowskiej, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" nabierają tempa. Gwiazda w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl zdradziła datę planowanej ceremonii, tajniki swojej relacji i plany na przyszłość. - Nigdy wcześniej tego nie czułam, nie spotkałam się z taką dojrzałością - powiedziała.

Maciej Stuhr to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, niezwykle wyrazisty i budzący ogromną sympatię widzów. Ostatnie role w serialach kryminalnych jak również rola czarnego charakteru w "Szadzi" pokazały jego kunszt aktorski w zupełnie innym świetle.

Maria Niklińska jest aktorką, wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Tym razem zaprezentowała nową piosenkę, która nosi tytuł "Pomiędzy nami". Na fanów artystki czeka również teledysk. Utwór opowiada o relacji z drugą osobą, radzeniu sobie z chłodem, samotnością czy burzliwym związkiem, ale też odkrywaniu samego siebie. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, artystka opowiedziała o uczuciach, które towarzyszyły jej w trudnych, ale i wyjątkowo twórczych momentach. Nie zabrakło szczerej refleksji o jej wizerunku w show-biznesie.

Dawid Woskanian wygrał 8. edycję programu "Top Model". Gdy stanął przed jurorami czuł motywujący stres. Był pewny siebie i świadomy tego, że nie ukryje choroby, która towarzyszy mu od 6-7 roku życia. Zespół Tourette'a nie przekreślił jego marzeń. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl model opowiedział o swojej codzienności po programie, związkach i reakcji społeczeństwa.

Oliwia Ciesiółka dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej losy śledziło tysiące widzów, którzy do tej pory wspierają ją w mediach społecznościowych. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską, uczestniczka powiedziała, jak trudne jest samotne macierzyństwo.

Alicja Bachleda-Curuś niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Im mniej aktorka chce o nim opowiadać, tym bardziej internauci wyczekują informacji o jej życiu, związkach i oczywiście — dziecku. Podczas jednego z ostatnich wywiadów aktorka zaskoczyła słuchaczy podcastu i wyznała, że plany jej syna nie spotkały się z aprobatą. Szczególnym przeciwnikiem jest tata Henry'ego — Colin Farrell. 

2021 rok to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Wiele gwiazd powitało na świecie swoje pociechy, a internauci obserwowali, jak młodzi rodzice radzili sobie z opieką nad nimi każdego dnia. Zobaczcie, które gwiazdy w tym roku powitały nowego członka rodziny.

Anna Kalczyńska od lat związana jest ze stacją TVN, choć wcześniej głównie zajmowała się tematami politycznymi i  społecznymi. Obecnie odnalazła się w programie śniadaniowym i współprowadzi program Dzień Dobry TVN w duecie z Andrzejem Sołtysikiem. Dziennikarka jest szczęśliwą żoną i mamą.