Gwiazdy

Adam Sandler już tak nie wygląda. Fani zaniepokojeni jego stanem. "Chodzi o lasce"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adam Sandler już tak nie wygląda

Adam Sandler zaniepokoił swoich fanów w ostatnim czasie. Do sieci wyciekły jego nagrania, na których chodzi o lasce, a jego nowy wygląd nie ma związku z żadną nową rolą. Zobaczcie sami.

Adam Sandler jest znanym hollywoodzkim aktorem. Popularność przyniosły mu role w filmach takich jak "Żona na niby", "Billy Madison", "Brudna robota", "Super tata", "Zabić wspomnienia" czy "Zabójczy rejs". 56-latek znany jest głównie z ról komediowych, a przez niektórych został okrzyknięty "królem komedii".

Adam Sandler ma problemy ze zdrowiem?

Ostatnie zdjęcia aktora wywołały spore poruszenie wśród jego fanów. Adam Sandler został ostatnio przyłapany przez paparazzich podczas zakupów, na które wybrał się z żoną w Los Angeles. Aktor poruszał się przy pomocy laski, a także znacznie przybrał na wadze.

Serwis TMZ podał, że zmiana wizerunku aktora jest związana z jego problemami zdrowotnymi, ponieważ Adam Sandler przeszedł niedawno operację biodra. Aktor zaplanował czas rekonwalescencji tak, aby nie wpływał na jego kolejne projekty.

Adam Sandler porusza się o lasce

Zagraniczne media podają, że aktor powróci już do swoich obowiązków od połowy października.

Fani życzyli aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia.

"Trzymamy kciuki", "Czekamy na kolejne filmy" "Wracaj do zdrowia, kochamy cię", "Wracaj do nas" - pisali.

Prywatnie Adam Sandler jako jedną z nielicznych gwiazd kina, która jest w związku małżeńskim od prawie 20 lat. W 2003 r. ożenił się z aktorką Jackie Titone, którą poznał na planie filmu "Super tata". Para doczekała się dwóch córek,  16-letniej Sadie Madison i 14-letniej Sunny Madeline.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: NBCUniversal

Pozostałe wiadomości