Gwiazdy

Adriana Kalska pokazała zdjęcie z siostrą. Kim jest tajemnicza Paulina?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adriana Kalska pokazała siostrę. Kim jest Paulina?

Adriana Kalska bardzo rzadko wspomina o swojej rodzinie. Niezbyt często chwali się też zdjęciami z najbliższymi. Ostatnio sprawiła swoim fanom na Instagramie niemałą niespodziankę. Aktorka opublikowała zdjęcie z siostrą. Kim jest Paulina Kalska?

Adriana Kalska to gwiazda serialu TVN7 "Papiery na szczęście". Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą rozstania z Mikołajem Roznerskim. Para nie afiszowała się ze swoim związkiem, ale często można było ich zobaczyć razem. Co innego, jeśli chodzi o rodzinę Adriany Kalskiej. Aktorka tym razem zapozowała ze swoją siostrą, czym zaskoczyła fanów. Jak wygląda Paulina?

Adriana Kalska. Jak wygląda jej siostra Paulina?

Jakiś czas temu Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała razem ze swoją siostrą. Aktorka chroni swoją prywatność i bardzo rzadko pokazuje takie fotografie w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem z Pauliną. Obie panie zaprezentowały się w takiej samej stylizacji - wybrały prawie identyczne bluzki i okulary. Aktorka opatrzyła obrazek hasztagiem "znajdźróżnicę". Widzicie podobieństwo? Oto obie siostry:

Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej
Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej

Kim jest Paulina Kalska - siostra Adriany Kalskiej?

Paulina Kalska podobnie jak siostra, także ma zmysł artystyczny. Jest z zawodu architektem i projektuje budynki. Ukończyła studia na Politechnice Poznańskiej, ale może się też pochwalić licznymi wymianami zagranicznymi. Studiowała w Danii, gdzie zdobyła dodatkowy tytuł Architectural Technology & Construction Management oraz w Southbank Institute of TAFE w Brisbane w Australii. Tam broniła swojego dyplomu. Na pierwszy staż wyjechała do Barcelony. Po wygranym konkursie udało jej się wyjechać także na staż w Angoli. Obecnie siostra Adriany Kalskiej mieszka i pracuje w Warszawie w pracowni Kuryłowicz & Associates.

Adriana Kalska - rodzina, rodzeństwo

Adriana Kalska pochodzi z rodziny z tradycjami artystycznymi. Aktorka urodziła się w Słupsku w rodzinie bursztynników. Jej dziadkowie byli rzemieślnikami wyrabiającymi ozdoby z bursztynów, a później interes przejęli jej rodzice. Adriana Kalska jako mała dziewczynka pomagała rodzicom szlifować serduszka z bursztynów.

Aktorka lubi śpiewać. Miłością do muzyki zaraziła ją babcia. Była na tyle silna, że Adriana Kalska przeprowadziła się do Gdyni, aby uczyć się w Studium Wokalno-Aktorskim. 36-latka swoją karierę zaczynała, śpiewając na weselach.

Siostra aktorki Paulina Kalska jest architektem, ale także jej brat Paweł Kalski jest artystyczną duszą. Chlopak studiuje wzornictwo na ASP.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości