Gwiazdy

Rubikowie pojechali na Hawaje. Ceny za leżaki zaskoczyły nawet ich

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agata i Piotr Rubikowie

Agata i Piotr Rubikowie wypoczywają z dziećmi na Hawajach, czym chętnie chwalą się w sieci. Żona kompozytora przyznała na Instagramie, że to bardzo drogie miejsce, a cena za wynajęcie parasola i leżaka na plaży jest porównywalna do ceny noclegu w polskich hotelach.

Sezon wakacyjny wystartował pełną parą, również w wykonaniu polskich gwiazd. Celebryci co chwila chwalą się swoimi podróżami w mediach społecznościowych, a wśród nich jest także rodzina Rubików. Agata i Piotr Rubikowie z dziećmi niedawno wyjechali na objazdową wycieczkę po Stanach Zjednoczonych, a ich ostatnim przystankiem były Hawaje. Żona słynnego kompozytora nie ukrywała, że chociaż bardzo podoba jej się to miejsce, to ceny nie należą do najniższych...

Agata i Piotr Rubikowie polecieli na Hawaje. Opowiadają o cenach leżaków

Agata Rubik każdą podróż z mężem i dziećmi pieczołowicie relacjonuje na Instagramie. Gwiazda chętnie wstawia wakacyjne zdjęcia i opowiada o wybranych destynacjach na InstaStories. Niedawno żona Piotra Rubika poinformowała fanów, że chociaż Hawaje są pięknym miejscem do wypoczynku, to ceny w Honolulu są bardzo drogie. Agata Rubik przyznała, że cena wynajmu leżaka z parasolem na najpopularniejszej plaży Waikiki to koszt aż 66 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje 300 złotych. Nie rozumie też, dlaczego ludzie rezerwują i opłacają leżaki, a potem z nich nie korzystają, co było widoczne na nagraniu. Plaża świeciła pustkami. Jak zapewniła Agata Rubik, oni spędzają cały dzień na plaży i są ostatnimi schodzącymi z niej wieczorem.

"Wszystkie plaże na Hawajach są publiczne. Nasz hotel współpracuje z jedną z najstarszych firm, działających na Waikiki, która wynajmuje leżaki. Set kosztuje 66 dol. za dzień, a rezerwować trzeba z dużym wyprzedzeniem. Poza nami nie ma prawie nikogo. Nie rozumiem ludzi, którzy za coś płacą i z tego nie korzystają, no ale... 'kto bogatemu zabroni" - napisała na InstaStories.

Żona Piotra Rubika nie wyjaśniła jednak, czy chodziło jej o cenę leżaka dla jednej osoby, czy może dla jej całej czteroosobowej rodziny. Jeśli jednak prawdziwy jest pierwszy wariant, rodzina Rubików płaci za tą przyjemność codziennie 264 dolary, czyli około 1200 złotych.

Agata Rubik zaznaczyła natomiast, że razem z rodziną plażowanie zaczynają wcześnie rano i kończą jako jedni z ostatnich. W ten sposób mogą w pełni wykorzystać drogą przyjemność wynajęcia leżaków.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata i Piotr Rubikowie zszokowani cenami w Stanach Zjednoczonych  

Ceny leżaków na Hawajach to nie jedyny szok cenowy, jakiego doświadczyła para celebrytów. Kolejne zaskoczenie Agatę i Piotra Rubików spotkało, kiedy zobaczyli rachunek w restauracji. Jak relacjonowała żona kompozytora, rodzina zapłaciła 18 dolarów, czyli około 85 złotych za zwykły omlet. Gwiazda dodała w swojej relacji na InstaStories, że posiłek nie był warty tej ceny i "nie podpasował córce".

Luksusowe wakacje na Hawajach Agaty i Piotra Rubików

Agata i Piotr Rubikowie oraz ich dzieci już wcześniej mieli okazję wypoczywać na Hawajach. Co ciekawe rodzina była na tych egzotycznych wyspach jeszcze w tym roku, niecałe cztery miesiące temu. Wówczas celebryci i ich pociechy spędzali tam święta wielkanocne. Wtedy również wybrali popularne wśród turystów O'ahu i dzielnicę Honolulu. Agata Rubik wówczas informowała, że lot z Polski na Hawaje trwał aż 26 godzin.

Rodzina w kwietniu miała okazję zwiedzić całą wyspę, delektować się drinkami oraz tamtejszymi specjałami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości