Gwiazdy

Agata Rubik była u wróżki. Co jej wywróżyła? Nie miała dobrych wieści

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Agata Rubik zorganizowała Q&A (z ang. questions and answers, czyli pytania i odpowiedzi) na swoim profilu na Instagramie i wyjawiła fanom, że dwukrotnie korzystała z usług wróżki. Co jej przepowiedziała? Możecie się zdziwić! 

Agata Rubik należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Czasem możemy podejrzeć, jak powstają jej popisowe dania, jak spędza czas z mężem i dziećmi, jak ćwiczy i jak wygląda bez makijażu. Teraz żona Piotra Rubika postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od internautów. Nieoczekiwanie rozmowa zeszła na tematy związane z... ezoteryką.

Agata Rubik o wizycie u wróżki

Agata Rubik na InstaStories zorganizowała Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Zabawa polega na tym, że internauci zadają gwieździe pytania, na które ona udziela odpowiedzi. Nic prostszego.

Co ciekawe, jeden z obserwatorów Agaty Rubik zapytał o wizytę... u wróżki. Nieoczekiwanie okazało się, że żona Piotra Rubika ma takową za sobą. A nawet dwie!

Co wywróżyła jej wiedźma?

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Rubik poszła do wróżki. Co jej przepowiedziały? Nie miały dobrych wieści

Agata Rubik przyznała, że do pierwszej wróżki poszła wspólnie z mężem podczas pobytu w USA.

"Dwa razy mieliśmy do czynienia z wróżkami. Po raz pierwszy poszliśmy razem z Piotrem do wiedźmy w Chicago, z czystej ciekawości. A drugi raz było to spotkanie bardziej towarzyskie — z jedną z bardziej znanych wróżek w Polsce. I generalnie efekt tych spotkań jest taki, że wróżkom nie wierzę. I wszystko, co nam przepowiedziały, nie sprawdziło się" - odpowiedziała.

A co im przepowiedziały?

"Obie wróżki przepowiedziały nam chłopców. Wiedźma z Chicago — było to w 2008 roku — wywróżyła mi mega zdolnego syna, który miał robić karierę międzynarodową" - oznajmiła Agata Rubik.

To jednak nie wszystko. Wróżka złamała również ustalenia i mimo próśb o nieporuszanie pewnych tematów i tak je poruszyła.

"Mimo że miała nie poruszać spraw związanych ze mną i z Piotrem, to przepowiedziała mi też rychły rozwód i kolejne małżeństwo" - powiedziała Agata Rubik.

A wy byliście kiedyś u wróżki?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości