Agnieszka Więdłocha skończyła 37 lat. To jedna z najbardziej tajemniczych aktorek

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Więdłocha świętuje urodziny

Agnieszka Więdłocha 12 stycznia świętuje urodziny. Gwiazda bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, a mimo to jest w ciągłym kontakcie z fanami dzięki mediom społecznościowym. Aktorka właśnie skończyła 37 lat.

Agnieszka Więdłocha jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd. Aktorka dorobiła się największej sławy dzięki rolom w takich filmach, jak między innymi: "Planeta singli", "Po prostu przyjaźń", "Kobieta sukcesu" czy "Gierek". Chociaż artystka osiągnęła ogromny sukces, na co dzień stroni od show-biznesowego zgiełku i bardzo rzadko udziela wywiadów na tematy prywatne. Agnieszka Więdłocha urodziła się 12 stycznia w 1986 r. w Łodzi i właśnie skończyła 37 lat. Z tej okazji sprawdzamy, co wiemy o gwieździe polskiego kina.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Więdłocha jest wielką entuzjastką ekologii

Agnieszka Więdłocha bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 200 tysięcy osób. Gwiazda bardzo rzadko publikuje rodzinne kadry i przeważnie wstawia zdjęcia, które są związane z jej pracą. Czasem zdarza się jej jednak podzielić z fanami refleksjami na temat otaczającego nas świata. Dzięki temu wiemy, że Agnieszka Więdłocha bardzo dba o środowisko: segreguje śmieci, oszczędza wodę, a także stara się nie używać jednorazowych torebek foliowych.

"Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko, w którym żyjemy. Nie tylko przedsiębiorstwa czy rządy, ale każdy Obywatel Świata może dokonać w nim ogromnej zmiany. Warto zacząć od siebie!" - apelowała na Instagramie.

Aktorka jest ogromną fanką ekologii i życia w zgodzie z naturą. Większość warzyw i owoców, które je na co dzień, uprawia sama w swoim ogródku. Stara się także nie marnować żywności i nigdy nie wyrzuca otworzonych produktów, które nie są do końca zużyte.

Gwiazda przyznała kiedyś, że jej ukochany śmieje się z jej ekologicznych rytuałów.

"Chcę pokazać, że naprawdę jestem eko. Mój mąż się ze mnie śmiał, ale myślę, że to jest naprawdę eko. W momencie, gdy mi się kończy krem, to go przecinam. I wydłubuję ze środka. Zachęcam do takiego używania produktów" - mówiła w rozmowie z Plotkiem rozbawiona aktorka. 

Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki wzięli potajemny ślub

Gdy Agnieszka Więdłocha opowiadała o ekologii, po raz pierwszy nazwała Antoniego Pawlickiego "mężem". Warto w tym miejscu podkreślić, że para nie obnosi się ze swoim uczuciem w mediach i bardzo długo nie komentowała medialnych doniesień o ich ślubie.

Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki poznali się na planie "Czasu honoru", jednak nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero po latach aktorzy zaczęli się spotykać, a w 2018 roku sformalizowali swój związek. Zakochani czasem pokazują się razem na czerwonym dywanie, ale zazwyczaj dzieje się tak tylko wówczas, gdy oboje występują w tym samym serialu lub filmie.

Ślub pary był jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie. Dziennikarze i fani aktorów szybko zauważyli bowiem, że na ich dłoniach pojawiły się obrączki. Agnieszka Więdłocha kilka razy została zapytana o to, czy wyszła za mąż, jednak za każdym razem odpowiadała bardzo enigmatycznie.

"To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem".

Fani doceniają to, że Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki nie obnoszą się ze swoją prywatą.

"Najpiękniejsza para show-biznesu i co najważniejsze, najskromniejsza, nie świeci prywatnością przed całym światem, ani nie lansuje się na Instagramie" - piszą w komentarzach pod postami na instagramowym koncie aktorki.

Agnieszka Więdłocha w grudniu 2020 roku urodziła córeczkę

Agnieszka Więdłocha ukrywała swoją ciążę i nawet po urodzinach córki, nie pochwaliła się tym od razu w sieci. Gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko w grudniu 2020 roku, o czym media dowiedziały się dopiero kilka tygodni później. Aktorka bardzo długo nie pokazywała zdjęć swojej pociechy i dopiero niedawno mała dziewczynka zadebiutowała na instagramowym koncie swojej sławnej mamy. Agnieszka Więdłocha nie pokazała jednak jej twarzy.

Antonii Pawlicki i Agnieszka Więdłocha nie mogą narzekać na brak propozycji filmowych i na co dzień mają bardzo napięty grafik. W wychowaniu dziecka pomagają im mama oraz babcia, a także najbliższe przyjaciółki aktorki.

"Tworzymy 'bandę', choć się różnimy. Mamy inne podejście do rodziny, związku, kariery. Ale stoimy za swoimi plecami" - powiedziała Agnieszka Więdłocha w "Twoim Stylu".

Jakiś czas temu gwiazda podkreśliła, że chce wychować córkę na kobietę niezależną, która nie będzie się bała wyzwań, jakie postawi przed nią świat.

"Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. [...] Z jednej strony boję się myśleć o przyszłości, która czeka moją córkę. Ale z drugiej mam nadzieję, że jej pokolenie będzie miało więcej rozsądku i świadomości, żeby zmienić ten świat na lepszy. Już teraz młodzi pokazują, że są odważni i nie chcą się godzić z ograniczaniem wolności. Widać to na ulicach podczas marszów Strajku Kobiet, czy strajków klimatycznych - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości