Gwiazdy

Andrzej Seweryn o ojcostwie. Łatwiej wychować córkę czy syna?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Plejada
Andrzej Seweryn ma córkę i synów.

Andrzej Seweryn wyjaśnił, czy trudniej jest być ojcem córki, czy syna. W życiu słynnego aktora było mnóstwo kobiet, a z pięcioma z nich wziął ślub. Doczekał się też trójki dzieci. Co sądzi o ojcostwie?

Andrzej Seweryn - związki i dzieci

Andrzej Seweryn to aktor, który zrobił oszałamiającą karierę nie tylko w Polsce, ale i we Francji. Jego życie prywatne jest bardzo interesujące. Gwiazdor brał ślub aż pięć razy. Jego pierwszą żoną była Bogusława Blajfer, a drugą Krystyna Janda. Z nią Andrzej Seweryn ma córkę Marię Seweryn, która także jest aktorką. Trzecią żoną artysty była Francuzka Laurence Bourdil, z którą ma syna Yanna. Czwarty raz poślubił także Francuzkę Mireille Maalouf. Urodził im się syn Maximilien. Synowie artysty wychowywali się we Francji i na co dzień posługują się językiem francuskim i angielskim. Maximilien Seweryn zdecydował się pójść w ślady ojca i także został aktorem. Obecnie Andrzej Seweryn jest związany z Katarzyną Kubacką, którą poślubił w 2015 r. 

Andrzej Seweryn o ojcostwie

Z okazji Dnia Ojca w rozmowie z Plejadą Andrzej Seweryn został zapytany o to, czy trudniej jest być ojcem córki, czy syna. Aktor nie chciał jednoznacznie rozstrzygać tej kwestii. Podkreślił, że te sprawy są bardziej skomplikowane i nic nie jest tylko czarne lub tylko białe.

"Powinienem powiedzieć oczywiście, że trudniej jest być ojcem córki, ale rzeczy są dużo bardziej skomplikowane. Bądźmy po prostu dobrymi ojcami, którzy kochają swoje dzieci"– powiedział aktor.

Z kolei na pytanie o to, co jest dla niego największą wartością, wypływającą z bycia ojcem, stwierdził:

"Nieustanne pragnienie zrozumienia młodości" - skwitował Andrzej Seweryn.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości