Gwiazdy

Andrzej Wrona pokazał czułe nagranie z żoną. Zofia Zborowska: Zawsze mogę na Ciebie liczyć

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia"

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska-Wrona gościli ostatnio na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról. Dzień po premierze na Instagramie sportowca pojawiło się czułe nagranie pary zza kulis. Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać.

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona są jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Internauci uwielbiają ich podejście do życia, a także poczucie humoru, dzięki czemu małżeństwo zebrało na Instagramie wierne grono fanów.

Andrzej Wrona pokazał rozczulające nagranie z żoną

Ostatnio para po raz pierwszy od wielu miesięcy gościła na ściance z okazji premiery filmu "Miłość, seks i pandemia". Niedługo później na Instagramie Andrzeja Wrony pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać, jak sportowiec obejmuje swoją ukochaną.

Internauci i fani pary nie kryli wzruszenia w komentarzach. Na odpowiedź Zofii Zborowskiej-Wrony nie trzeba było długo czekać. Na Instagramie dodała ten sam filmik i dodała, że wie, że zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża.

Zobacz wideo:

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie Alan Andersz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o powrocie do zdrowia po wypadku, jakiego doznał 10 lat temu. Dodał, że najbardziej pamięta pierwszy seks. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Zborowska-Wrona odpowiedziała

"Fajnie, że zawsze mogę na Ciebie liczyć" - napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

"Pięknie wam razem", "Każdy chciałby takiej miłości", "Kochajcie się dalej", "Jesteście piękni", "To nagranie jest tak wzruszające", "Łezka mi się w oku zakręciła", "Uwielbiam was po prostu" - pisali.

Przypomnijmy, że Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona w 2019 roku wzięli ślub, a niedługo później na Instagramie pokazywali, jak urządzają swój pierwszy dom. Później aktorka poinformowała, że spodziewają się dziecka. Pod koniec lipca 2021 roku na świecie pojawiła się córka pary — Nadzieja.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości