Gwiazdy

Anja Rubik podjęła decyzję w sprawie macierzyństwa. "Czasu mam coraz mniej"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Anja Rubik o macierzyństwie

Anja Rubik w jednym z wywiadów wyznała, czy myśli o macierzyństwie. Założycielka Fundacji Sexed.pl jest bardzo zapracowana, jednak, jak sama mówi, ma coraz mniej czasu. Czy Anja Rubik chciałaby założyć rodzinę?

Anja Rubik jest zapracowaną modelką. Odkąd założyła fundację Sexed.pl nie zwalnia tempa. Dzięki jej pracy świadomość seksualna Polaków rośnie. Poza tym Anja Rubik wciąż jest czynną modelką, która bierze udział w licznych kampaniach. Prywatnie gwiazda przez kilka lat związana była z serbskim modelem Sashą Knezeviciem. Związek nie przetrwał jednak próby czasu — w 2016 roku para poinformowała o rozwodzie. Od tamtej pory media spekulują na temat życia miłosnego Anji Rubik, która konsekwentnie nie potwierdza żadnych plotek.

Anja Rubik o macierzyństwie

Jak się okazuje, modelka coraz częściej myśli o macierzyństwie. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdradziła, że odczuwa instynkt macierzyński i chciałaby doczekać się dziecka.

"Poczułam to i czuję na co dzień. Ale to jest tak, że jednego dnia jestem na tak, drugiego nie wiem, czy na pewno. Wydaje mi się, że się jednak zdecyduję. Czasu mam coraz mniej. Ale to jest bardzo duża odpowiedzialność" - przyznała Anja Rubik.

Nietrudno zauważyć, że upływający czas działa na niekorzyść kobiet, które chciałyby zajść w ciążę. Modelka niedługo skończy 39 lat.

"Czasem chciałabym, aby to się wydarzyło spontanicznie, ale na szczęście w dzisiejszych czasach mamy nad tym kontrolę, więc zobaczymy. Ale jest to dziwne, bo mówiłam o sytuacji w Ukrainie i o tym, jaki to miało wpływ na mnie. Chyba się jednak zdecyduję, ale muszę szybciej niż później" - dodała.

Modelka wyznała, że jest zakochana. Jakiś czas temu zdradziła, z kim się związała. Choć para zamieszkała razem, Anja Rubik na razie nie planuje ślubu.

"Nie myślę o tym całkowicie. Mam cudownego człowieka obok siebie, spędzamy cudowny czas. Zobaczymy" - powiedziała.

Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii
Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anja Rubik - kariera

Anja Rubik jest urodzoną w Rzeszowie polską supermodelką. Pierwsze kroki w modelingu stawiała, mając zaledwie 13 lat, a już w 1998 roku wzięła udział w pierwszym pokazie mody we Francji. Anja Rubik współpracowała z największymi domami mody na świecie, m.in. Valentino, Versace, Dior, Emporio Armani, H&M, Dolce & Gabbana, Emanuel Ungaro, Ralph Lauren, Chanel i Gucci. Modelka jest również działaczką społeczną. W 2017 roku stworzyła kampanię #sexedpl, która rok później ewaluowała w Fundację Sexed.pl. Jej głównym celem jest rozpowszechnianie edukacji seksualnej w Polsce.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości