Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała młodszego brata. Przystojny?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka odpowiedziała na prośbę obserwatorów i opublikowała zdjęcie z prywatnego, domowego archiwum. Zaprezentowała jedną z najbliższych sobie osób, która na co dzień stroni od blasku fleszy. "Czekam na więcej takich zdjęć. Czy Pani brat da zaprosić się na kawę?" - czytamy pod jednym z postów aktorki.

Anna Czartoryska-Niemczycka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z młodszym bratem. Internautom nie umknęła jego uroda, którą zaczęli komentować i dopytywać o kolejne wspólne fotografie. 

Anna Czartoryska-Niemczycka z bratem 

Na profilu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej na Instagramie zawrzało, gdy aktorka opublikowała zdjęcie z młodszym bratem. Zrobiła to w odpowiedzi na zapytania internautów o rodzeństwo. 

"Tak mam młodszego brata, Michała" - odpowiedziała.

Choć pytanie i zdjęcie z bratem aktorki opublikowano na InstaStories, w kilka chwil pod archiwalnymi postami Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zaczęły pojawiać się pytania o tajemniczego Michała. Szybko okazało się, że młody mężczyzna z dużą rozwagą podchodzi do mediów społecznościowych i na próżno szukać tajemnic z jego życia prywatnego na Instagramie. 

"Czekam na więcej takich zdjęć. Czy Pani brat da zaprosić się na kawę?" - napisała jedna z obserwatorek Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej na Instagramie. 

"Piękna siostra, przystojny brat. Wspaniała rodzina" - czytamy. 

Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony?
Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka - rodzina 

Anna Czartoryska-Niemczycka, choć jest obecna w świecie show-biznesu, od wielu lat skrzętnie ukrywa swoją prywatność i za wszelką cenę chroni najbliższych. Rzadko udziela wywiadów, a publikując treści w mediach społecznościowych uważa, by nie uchylić nawet rąbka domowych tajemnic. Tym bardziej internautów ucieszyło zdjęcie z młodszym bratem Michałem. Jak podaje portal sejm-wielki.pl mężczyzna od 2016 roku jest w związku małżeńskim. 

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Czartoryski
Anna Czartoryska-Niemczycka z bratem Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Czartoryski Źródło: Instagram

Aktorka od 2013 roku jest żoną biznesmena Michała Niemczyckiego. Para doczekała się czwórki potomków. W jednym z wywiadów przyznała, że przed założeniem rodziny wraz z ukochanym dużo podróżowała i ma nadzieję, że niedługo uda się wrócić do tej tradycji w szerszym gronie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości