Gwiazdy

Anna Dereszowska o przyjaźni z Magdaleną Różczką. "Zgrywamy się czasowo w powiększaniu rodziny"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anna Dereszowska o przyjaźni z Magdaleną Różczką

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka bywają przyjaciółkami, a czasem nawet rywalkami... ale to filmowa rzeczywistość. Aktorki występowały razem w filmie "Lejdis", a teraz ścierają się w serialu "Tajemnica zawodowa". Anna Dereszowska wyznała, co łączy je prywatnie. Chodzi o dzieci!

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka zagrały przyjaciółki w serialu "Lejdis" z 2008 roku. Po latach znów spotkały się w pracy, tym razem na planie serialu "Tajemnica zawodowa". W produkcji TVN są rywalkami. Anna Dereszowska wcieliła się w postać kochanki męża głównej bohaterki (w tej roli Magdalena Różczka). Prywatnie aktorki pozostają w bardzo bliskiej relacji.

Anna Dereszowska o przyjaźni z Magdaleną Różczką. Co je połączyło?

Anna Dereszowska ma swój azyl na Mazurach. Aktorka tworzy tam dom ze swoim ukochanym i dziećmi. Do swojego raju zaprosiła Magdalenę Różczkę, z którą łączą ją doświadczenia zawodowe i macierzyńskie.

"Nie, to nie jest zdjęcie z planu 'Tajemnicy Zawodowej'. Madzia jest w moim życiu od dawna - zarówno zawodowym (pamiętacie z pewnością 'lejdisowy' skład), jak i prywatnym. Całkiem nieźle się zgrywamy czasowo w powiększaniu rodziny. Nasze najstarsze córy się przyjaźnią, 'średniaki' się uwielbiają, a najmłodsze też z pewnością będą szaleć razem, jak Aleksik ciut podrośnie" - napisała aktorka na Instagramie.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Wizerunki dzieci gwiazd. Jakie podejście mają aktorki "Tajemnicy zawodowej"?

Anna Dereszowska jest mamą Leny, która urodziła się, gdy aktorka była związana z Piotrem Grabowskim. Gwiazda "Tajemnicy zawodowej" stworzyła później rodzinę z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma dwóch synów: Maksymiliana i Aleksandra. Najmłodsze dziecko ma pół roku. Anna Dereszowska spełnia się w roli matki. Publikuje zdjęcia z pociechami, ale unika pokazywania ich twarzy.

"Codziennie powtarzam im, że ich kocham i wciąż mam wrażenie, że mówię to zbyt rzadko... Bądźcie szczęśliwi, pełni wiary we własne siły, niech los stawia na Waszej drodze wspaniałych, oddanych, szczerych przyjaciół, a życie w zależności od Waszych potrzeb, będzie pełne spokoju lub ekscytujących przygód" - aktorka skierowała te słowa do dzieci.

Magdalena Różczka również jest mamą trójki. Z pierwszego małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem ma 13-letnią córkę Wandę. A z reżyserem Janem Holoubkiem ma kolejne dwie córki. Aktorka woli nie pokazywać zdjęć z dziećmi, jednak najstarsza pociecha zaistniała już na ekranie. Wanda jako sześciolatka wystąpiła w fabularyzowanym dokumencie "Pocztówki z Republiki Absurdu", którego scenarzystą i reżyserem był jej ojczym.

Magdalena Różczka jest wdzięczna za macierzyństwo i przejmuje się losem innych dzieci. Aktorka angażuje się w bardzo wiele akcji charytatywnych.

"Kiedy urodziła się moja córeczka i wzięłam w ramiona całkowicie bezbronne i zależne ode mnie maleństwo, zrozumiałam, że obydwie mamy ogromne szczęście. Ja, bo przyjście na świat dziecka było spełnieniem moich marzeń. Ale i ona, bo trafiła w objęcia kochającej mamy. I wtedy poczułam ukłucie w sercu: a co z dziećmi, które tej miłości i poczucia bezpieczeństwa nie zaznały? Osieroconymi, porzuconymi lub tymi, których rodzice żyją w tak skrajnej biedzie, że prócz łez nie mogą im dać niczego… Nie mogłam tego tak zostawić. Postanowiłam działać. I na ile tylko jestem w stanie, staram się pomagać" - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Natuli".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości