Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy zachwycili na Tygodniu Mody w Paryżu. Fani zwrócili uwagę na wygląd trenerki

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anna Lewandowska i gest dla Ukrainy

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na paryskim Tygodniu Mody. Na wydarzenie zapraszane są światowe gwiazdy. Trenerka i piłkarz mogli spotkać tam m. in. Rihannę i jej partnera. Lewandowscy ozdobili stylizacje niebiesko-żółtymi wstążkami. Fani zwrócili szczególną uwagę na wygląd Anny Lewandowskiej.

Fashion Week, czyli Tydzień Mody to ważne wydarzenie modowe na świecie. Najważniejsze pokazy odbywają się w Mediolanie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Berlinie. Projektanci i domy mody prezentują podczas nich swoje najnowsze kolekcje. Te wydarzenia przyciągają gwiazdy z całego świata. Tak samo było podczas paryskiego Tygodnia Mody. Wśród gości pojawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Anna i Robert Lewandowscy na Tygodniu Mody w Paryżu — gest dla Ukrainy

Trenerka i piłkarz postawili na wygodne stylizacje. Oboje uzupełnili stroje o modne obuwie i dodatki. Jednak to nie ich stroje coś przyciągnęły uwagę fotoreporterów. Anna Lewandowska z dumą prezentowała niebiesko-żółtą wstążkę symbolizującą jedność z Ukrainą. Robert Lewandowski miał taki sam dodatek przypięty do kurtki.

Media rozpisują się na temat zmiany w wyglądzie Anny Lewandowskiej. Internauci zwrócili uwagę na twarz żony Roberta Lewandowskiego. Niektórzy nie rozpoznali trenerki na zdjęciu.

"Wygląda pięknie, nie ma co zaprzeczać, ale zupełnie inaczej niż zwykle".

"Każdy sądzi po sobie, ja tutaj widzę tylko ładnie zrobiony makijaż".

"Ja się zastanawiałam, kim jest ta kobieta?" - pisali internauci w komentarzach.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Anna i Robert Lewandowscy solidaryzują się z Ukrainą
Anna i Robert Lewandowscy solidaryzują się z Ukrainą Źródło: Getty Images

Anna Lewandowska i jej marki wspierają Ukraińców

Trenerka zmobilizowała swoich pracowników i wszystkie marki, które jej podlegają. Zamieściła na Instagramie post, w którym podziękowała za wsparcie i apelowała do fanów o zaangażowanie w pomoc.

"Niesamowite, że mamy dziś już piąty dzień tej strasznej wojny. Już albo dopiero, bo czas się jakby zatrzymał… Ale przecież nie możemy stać bezczynnie, trzeba działać. I Polacy to rozumieją jak nigdy – to, jak niesamowicie angażują się ludzie prywatni, biznes, organizacje, sportowcy… To powoduje wzruszenie tak wielkie, jak wielkie są Wasze serca i gesty solidarności! Jestem bardzo dumna i wdzięczna!" - napisała w poście na Instagramie.

Anna Lewandowska zachęca do pomocy swoich obserwatorów. Apeluje o to, abyśmy nie byli obojętni na krzywdę swoich sąsiadów ze Wschodu.

"Dziękuję osobom, które mnie obserwują – za tak niesamowity odzew na wszystkie moje apele i prośby o wsparcie. Wasza dobroć może góry przenosić! Zespoły, które na co dzień pracują w moich firmach, w ten weekend zamieniły się w wolontariacki sztab pomocowy. Nie sposób wymienić wszystkich inicjatyw, w które się angażujemy, ale chciałabym wspomnieć choćby o pomocy dla kilku autokarów dzieci z ukraińskich domów dziecka — dzięki naszemu wsparciu udało się zorganizować transport, hotel, wyżywienie, opiekę prawną oraz psychologiczną. Pomogliśmy też w przeprowadzeniu procesu granicznego dla uwięzionych po ukraińskiej stronie zagranicznych studentów".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości