Gwiazdy

Anna Karwan o nowej płycie i transformacji. "Nie jestem już tą samą osobą"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Karwan niedługo wyda nową płytę

Anna Karwan niedawno opublikowała teledysk do singla "Papierosy", a teraz przygotowuje się do wydania nowej płyty, która ukaże się już na jesieni. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą gwiazda zapowiedziała, że fani zobaczą w drugim solowym krążku jej transformację, którą przeszła podczas pandemii koronawirusa.

Anna Karwan w ostatnim czasie ma bardzo napięty grafik. Gwiazda nie tylko rozwija własne biznesy, ale także była jedną z osób, które dotarły do finału programu "Mask Singer". Wokalistka ukrywała się pod maską Bociana i rozkochała w swoim głosie nowych odbiorców. Udział w popularnym show zbiegł się w czasie z promocją jej nowego, solowego albumu, który trafi do sprzedaży już na jesieni tego roku. Początkowo Anna Karwan zapowiadała go singlem "Swobodnie", który szybko podbił sieć. Teraz gwiazda wypuściła kolejny kawałek o nazwie "Papierosy", do którego nagrała również dający do myślenia teledysk.

Anna Karwan przeszła transformację w czasie epidemii koronawirusa

Anna Karwan skrywała się pod maską Bociana w "Mask Singer". Chociaż widzowie nie wiedzieli, że w programie śpiewa właśnie ona, wprost zakochali się w jej głosie. Udział w show sprawił, że Anna Karwan zyskała całkiem nowe grono fanów, którzy wcześniej nie znali jej twórczości.

- Już w trakcie trwania programu widziałam po mediach społecznościowych, że tych nowych odbiorców ciągle przybywa, za co oczywiście serdecznie dziękuję. Natomiast po finale tak wielu ludzi przybyło do nas i bardzo się z tego powodu cieszę, bo byłam po wydaniu pierwszego singla z drugiej płyty, teraz miała miejsce promocja drugiego singla "Papierosy", więc zobaczyli mnie jako Bociana, ledwo mnie poznali, ale już mogą od razu wskoczyć w świat mojej twórczości - mówiła Anna Karwan.

Wokalistka zaznaczyła, że nie chce używać pompatycznych stwierdzeń, ale zapowiedziała jednocześnie, że w czasie pandemii koronawirusa przeszła sporą transformację, czego też dowód fani znajdą na jej drugiej płycie.

- Jestem bardzo ostrożna i staram się uciekać od takich pompatycznych zwrotów, że "nowa ja". Nie chcę takich tytułów i opinii. Raczej chciałabym pokazać, co się ze mną wydarzyło przez te dwa lata pandemii, jakie mam wnioski i do jakich doszłam refleksji. Na pewno nie jestem już tą samą osobą, przeszłam transformację. Teledysk "Papierosy" pokaże coś innego, ale nie chcę za wiele zdradzać. Warto skupić się na historiach tych teledysków, bo one są ze sobą powiązane i fajnie będzie sobie wysnuć swoją własną opinię na ten temat - zaznaczyła.

Anna Karwan przeszła transformację w czasie pandemii. "Nie jestem już tą samą osobą"
Anna Karwan przeszła transformację w czasie pandemii. "Nie jestem już tą samą osobą" Anna Karwan niedawno opublikowała teledysk do singla "Papierosy", a teraz przygotowuje się do wydania nowej płyty, która ukaże się już na jesieni. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą gwiazda zapowiedziała, że fani zobaczą w jej drugim solowym krążku jej transformacje, którą przeszła podczas pandemii koronawirusa.

Anna Karwan zadebiutowała jako autorka tekstów i muzyki

Anna Karwan to znana polska wokalistka i aktorka, która nie bała się ciężkiej pracy. Gwiazda nie miała łatwego dzieciństwa i już w wieku 18 lat wyprowadziła się z rodzinnego domu. W rozwijaniu talentów od zawsze pomagała jej mama, co dało szybkie efekty. Wokalistka początkowo śpiewała w chórkach i można ją było zobaczyć w kilku serialach. Wzięła też udział w jednym z programów muzycznych, a potem zaczęła karierę solową. Na swoim koncie ma nagrodę "Premiery" z 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Anna Karwan nie ukrywa, że pandemia koronawirusa odcisnęła na niej swoje piętno i gwiazda przeszła transformację. Te zmiany będzie można usłyszeć na jej najnowszej płycie. Wokalistka zadebiutowała w roli autorki tekstów oraz muzyki, a także postawiła na organiczne granie. Anna Karwan w zapowiedziach nowego krążka przyznawała, że to pierwszy raz, gdy udało jej się "przemówić własnym głosem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości