Gwiazdy

Anna Karwan szczerze o nowej piosence. "Ten utwór to dojrzałe rozstanie"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Karwan wypuściła nowy singiel

Anna Karwan zadebiutowała jako autorka tekstów i muzyki na swojej nowej płycie. Gwiazda wypuściła właśnie singiel promujący krążek i nawiązała do jego tekstu. Jest bardzo osobiście. "Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje" - powiedziała podczas premiery.

Anna Karwan niedługo wypuści nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Już teraz natomiast jej fani mogą zobaczyć autorski singiel "Swobodnie".

Anna Karwan chwali się nowym singlem zapowiadającym drugą płytę

Anna Karwan 31 marca wypuściła swój nowy singiel, który zapowiada jej drugą płytę. Tytuł "Swobodnie" nie wziął się z przypadku. Gwiazda musiała bowiem przejść długą drogę do tego, by nie czuć skrępowania i pożegnać się ze swoim starym życiem.

"'Swobodnie' to początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze. Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo" - opowiada o genezie utworu Anna Karwan.

W sieci pojawił się także już intymny teledysk do utworu. Nagranie zaczyna się dość nietypowo, bo planszą z hasłem: 

"Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Proszę cię o 4 minuty i 20 sekund twojego cennego skupienia. Chcę ci coś dać...". 

Misheel Jargalsaikhan zaskoczona przez tłum fanów w centrum handlowym
Misheel Jargalsaikhan nie mogła opędzić się od fanów w centrum handlowym Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Karwan zmieniła muzyczne tory

Anna Karwan zmieniła muzyczny kierunek, którym podążała przez ostatnie lata i postawiła na organiczne granie. Nowa płyta ma być pierwszą, na której w końcu udało jej się “przemówić własnym głosem”. Gwiazda zadebiutuje tym samym jako autorka nie tylko tekstów, ale i muzyki.

Krążek ma być odzwierciedleniem jej transformacji w trakcie pandemii koronawirusa i trafi do sprzedaży jeszcze na jesieni 2022 roku. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości