Gwiazdy

Anna Lewandowska przedstawiła nowego członka rodziny. "Najważniejsze, że razem"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Anna Lewandowska pokazała nowego członka rodziny

Anna Lewandowska podzieliła się z internautami wyjątkowym wydarzeniem. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała na Instagramie nowego członka rodziny. "Bella mocno zaciekawiona" - czytamy.

Anna i Robert Lewandowscy często pokazują w mediach społecznościowych, jak spędzają aktywnie czas z dziećmi. Małżeństwo nie pokazuje twarzy swoich córek, jednak to nie stoi im na przeszkodzie, aby dodawać zdjęcia i nagrania ze swoimi pociechami.

Anna Lewandowska przedstawiła nowego członka rodziny

Tak stało się i ostatnim razem. Anna Lewandowska podzieliła się z fanami uroczym rodzinnym zdjęciem. Jak się okazało, no ich grona dołączył nowy członek — suczka Bella.

"Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie" - napisała.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Internauci zachwyceni nowym pupilem

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od znajomych i fanów pary.

"Jaki słodki piesio", "Piękna jest", "Jaka to rasa", "Chciałabym mieć taką", "Dziewczynki na pewno będą zachwycone", "Musimy koniecznie poznać z Bowiem", "Cudo", "Witaj Bella", "Piękna jest" - czytamy.

Robert Lewandowski również podzielił się zdjęciem z Bellą i dodał:

"Kolejna dziewczyna, która skradła moje serce" - napisał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości