Gwiazdy

Anna Lewandowska wspomina zmarłą babcię. Opublikowała wzruszające zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Lewandowska wspomina zmarłą babcię

Anna Lewandowska pół roku po śmierci jej ukochanej babci opublikowała wzruszające zdjęcie z nieżyjąca już 87-latką. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że to właśnie babcia dała jej najwięcej życiowej siły i do ostatnich chwil była z nią w bardzo bliskim kontakcie.

Anna Lewandowska pół roku temu straciła babcię. Dokładnie 25 lutego 2022 roku zmarła Jolanta Krzywańska, a sama trenerka nie ukrywała, że są to dla niej bardzo ciężkie chwile. Teraz, po upływie kilku miesięcy, żona Roberta Lewandowskiego przypomniała o nieżyjącej już seniorce rodu na Instagramie.

Anna Lewandowska opublikowała wzruszające zdjęcie z babcią

Anna Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że nie miała łatwego dzieciństwa i po tym, jak od jej rodziny odszedł jej ojciec, zdarzało się jej chodzić w zimie w dziurawych butach. Od samego początku żona Roberta Lewandowskiego mogła liczyć na dwie najbliższe jej osoby: mamę oraz babcię, które aktywnie uczestniczyły później w jej dorosłym życiu.

Pół roku temu Anna Lewandowska straciła jedną z nich. Pod koniec lutego zmarła babcia trenerki, która dalej jest bardzo bliska jej sercu. Z okazji półokrągłej rocznicy śmierci ukochanej babci, gwiazda opublikowała na InstaStories wzruszające zdjęcie ze smutną minką.

Anna Lewandowska z babcią
Anna Lewandowska z babcią Anna Lewandowska z babcią Źródło: Screen/ InstaStories Anny Lewandowskiej

Babcia Anny Lewandowskiej ze strony mamy zmarła w wieku 87 lat. Seniorka w młodości pracowała jako śpiewaczka chóru Teatru Wielkiego w Łodzi i do końca swoich dni zachwycała formą.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Anna Lewandowska w pięknych słowach o zmarłej babci

Anna Lewandowska szerszy wpis na Instagramie zamieściła tuż po śmierci Jolanty Krzywańskiej. Trenerka podkreśliła, że to, jaką dziś jest kobietą, zawdzięcza właśnie jej.

"Każdy, kto poznał moją babcię, wie, jak wspaniałą była osobą. Babciu, jeszcze pójdziemy kiedyś razem do opery... tej anielskiej. Kocham cię i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Wiem, że całą siłę, którą mam teraz, dostaję od ciebie" - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska uczestniczyła w pogrzebie 87-latki na Cmentarzu Świętego Rocha w Łodzi.

"Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą prababcią" - mówiła podczas ceremonii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości