Anna Mucha o życiu i pracy z Jakubem Wonsem. "Wspólnie podejmujemy moją decyzję"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Dzień Dobry TVN"
Anna Mucha i Jakub Wons opowiedzieli o swoim związku

Związek Anny Muchy i Jakuba Wonsa przez długi czas owiany był tajemnicą. Zakochani nie tylko żyją ze sobą w domu, ale spędzają wspólnie dużo czasu w pracy. Razem przemierzają Polskę ze spektaklem pt. "O mało co...", który reżyseruje właśnie ukochany aktorki. Dopiero teraz zdradzili coś na temat swojej relacji.

Anna Mucha i Jakub Wons przed długi czas rozwijali swoją relację po cichu. Fotoreporterzy dostrzegli ich późno, a ich związek potwierdzono oficjalnie w 2020 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Anna Mucha i Jakub Wons - historia związku

Anna Mucha zdobyła rozgłos już we wczesnej młodości. Jako mała dziewczynka pojawiała się na ekranie i wzbudzała zaciekawienie. Jej związki również były medialne, szczególnie jeden. Mowa o jej relacji z Kubą Wojewódzkim, która do dziś intryguje fanów. Aktorka po czasie związała się z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci. Ten związek również nie przyniósł jej prawdziwego szczęścia. Obecnym partnerem gwiazdy jest Jakub Wons. Kim jest?

Jakub Wons to polski aktor telewizyjny i teatralny, prywatnie syn Grzegorza Wonsa. On również ma głośny związek na koncie. Przez 10 lat jego ukochaną była aktorka Hanna Konarowska, z którą doczekał się córki Zofii. Jakub Wons jako reżyser i producent tworzy spektakle teatralne. Relacja z Anną Muchą zaczęła się od prób do pewnej sztuki teatralnej. Z przyjaźni powstało coś więcej.

Jednak para nie afiszowała się ze swoją miłością. Bardzo rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia. Teraz zdradzili coś na temat swojej relacji.

Anna Mucha i Jakub Wons o związku

W materiale "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiedziała o życiu z ukochanym. Dziennikarka Magda Bober wybrała się z parą do Rzeszowa, gdzie artyści mieli spektakl. Udało jej się dowiedzieć odrobinę o związku tej dwójki. Oboje nie chcieli mówić dużo na temat swojego życia prywatnego, ale żartując, wyjaśnili, jak godzą życie domowe z zawodowym. Kto rządzi w ich związku?

"To zależy. Zależy, kiedy i na jakim polu" - odparł Jakub Wons.

Rządzi? Raczej jest to kwestia współpracy. My wspólnie podejmujemy moją decyzję

"To jest bardzo łady cytat. Znamy go już. Na szczęście nie [...] Do domu przenosimy dobre emocje, bo nie zdarzają nam się rzeczy, których nie chcemy" - dodał partner aktorki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Dzień Dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości