Gwiazdy

Ania Starmach podziale obowiązków w domu. "Nie wiem, czy nadal chce realizować to marzenie"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Ania Starmach o podziale obowiązków w domu. Jaki jest jej mąż w kuchni?

Ania Starmach od dziesięciu lat tworzy jurorskie trio z Magdą Gessler i Michelem Moranem w programie "MasterChef". Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Ekspertka kulinarna w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz dla cozatydzien.tvn.pl zdradziła, o jakiej rodzinie zawsze marzyła. Teraz ma wątpliwości, czy nadal podoba jej się taka wizja.

Widzowie TVN poznali Annę Starmach dzięki konkursowi "Gotuj o wszystko", który był realizowany w ramach programu "Dzień Dobry TVN". Kobieta zwyciężyła show, więc doskonale wie, z czym zmagają się uczestnicy "MasterChefa". Gwiazda występuje w telewizji, prowadzi bloga z przepisami oraz profil na Instagramie, dzięki któremu kontaktuje się z fanami. Jurorka pochodzi z Krakowa, z czego jest bardzo dumna. Właśnie w tym mieście odbywały się nagrania do 11. edycji "MasterChefa". Kalina Szymankiewicz odwiedziła plan programu z kamerami serwisu cozatydzien.tvn.pl. Anna Starmach opowiedziała o swoim prywatnym życiu.

Anna Starmach marzyła o dużej rodzinie. Mąż wspiera jej karierę

Anna Starmach po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Wtedy urodziła się jej córka Jagna. Rok temu jurorka przywitała na świecie swojego synka Gustawa. Mąż gwiazdy wspiera karierę ukochanej i pomaga jej w opiece nad dziećmi. Para wymienia się obowiązkami. Jednak gotowanie nie jest mocną stroną męża kucharki. W tej kwestii króluje Anna Starmach.

- Tworzymy związek partnerski i wychowujemy wspólnie dzieci. Więc, kiedy ja jestem tu, to Piotrek jest tam [...] Mój mąż mnie często zaskakuje, ale jeśli ma gotować, to idziemy do restauracji - odpowiedziała ze śmiechem.

Ania Starmach jest dumną mamą i żoną. Przyznała, że o takim przepisie na życie marzyła. Z perspektyw lat nie jest pewna tylko jednej kwestii...

- Wywodzę się z fantastycznej rodziny, ciepłego domu i zawsze chciałam mieć taki swój, męża, dzieci, dom pod miastem i trzy psy. Brakuje mi jeszcze domu i psów, ale nie wiem, czy nadal chce. Czy nadal chce realizować to marzenie z dzieciństwa o aż tylu zwierzakach w domu, zobaczymy - wyznała w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl.

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani zachwycają się stylem Anny Starmach w programie "MasterChef"

Ania Starmach urzeka swoją delikatnością i kobiecym stylem. Jurorka "MasterChefa" na planie programu prezentuje się w zwiewnych sukienkach, ostatnio chętnie nosi te z kwiatowym motywem. Często możemy ją zobaczyć w pofalowanych włosach. Ania Starmach nie przesadza też z makijażem. Niedawno napisała post, w którym otwarcie mówi o upływie czasu i pierwszych zmarszczkach.

"W maju skończyłam 35 lat. Nie ukrywam tej liczby, bo lubię ten moment w moim życiu. Czuję, że znam siebie i swoje potrzeby. Otaczam się ludźmi, w których towarzystwie dobrze się czuje, otulam się ubraniami, w których mi wygodnie, używam kosmetyków, które pomagają mojej skórze. A ta już od pewnego czasu się zmienia. Na mojej twarzy widoczne są pierwsze zmarszczki, skóra nie jest już taka napięta i elastyczna, brakuje jej nawilżenia [...] Tym, co zbawiennie wpływa na moją kondycję i wygląd jest też długi i nieprzerywany sen, ale na takie długie noce będę musiała jeszcze poczekać. Może przed 40-stką się uda" - napisała na Instagramie.

Internauci komplementują styl jurorki "MasterChefa".

"Aniu uwielbiam twój styl i twoje stylizacje. Podziwiam twój wygląd zarówno pod względem stylizacji jak i figury. Wszystkie zestawy prezentują się na tobie świetnie" - odpisała jej fanka na blogu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości