Gwiazdy

Antek Królikowski w rocznicę ślubu słucha Taco Hemingwaya. Wymowny tekst piosenki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Głowińska
Antek Królikowski, Antoni Królikowski

Antoni Królikowski i Joanna Opozda świętowaliby właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Jednak obojgu bynajmniej nie zależało na romantycznych wspominkach tego dnia. Oboje dodali zdjęcia z podróży. Aktor wyjechał z nową dziewczyną na wakacje, na których słuchali piosenek popularnego polskiego rapera - Taco Hemingwaya. Joanna Opozda spędzała czas z synkiem. Też wybrali się w podróż.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się rok temu - 7 sierpnia 2021 roku. Ich ślub był jednym z najważniejszych medialnych wydarzeń minionego roku. I trudno się dziwić. Na weselu, które według informacji tabloidów kosztowało 200 tysięcy, bawiła się plejada gwiazd. Goście ochoczo relacjonowali ceremonię zaślubin w sieci, prezentując starannie dobrane stylizacje.

Niestety, wyśmienici goście i jeszcze lepsza zabawa nie zapewniły rodzinie Królikowskich szczęśliwego zakończenia. Kilka miesięcy po ślubie Joanna Opozda ogłosiła radosną nowinę i przyznała, że spodziewa się dziecka. Koszmar zaczął się jeszcze przed narodzinami synka pary. Para dogadywała się coraz słabiej, a aktor poznał kobietę, dla której porzucił rodzinę. Choć oboje długo nie chcieli zabierać głosu w tej sprawie, w ostatnim czasie walczyli na InstaStories, prezentując screeny z kont bankowych i prywatne wiadomości. W ich wojnę zaangażowali się również bliscy aktora - między innymi jego brat wraz z żoną. Joanna Opozda zarzuciła również mężowi, że ten nie potrafi zająć się własnym dzieckiem. Wspomniała o "pierogach" i "kostce Rubika" w ramach prezentu dla niespełna rocznego dziecka.

Rocznica ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Gdzie była aktorka?

Trudno się dziwić, że po takim zakończeniu małżeństwa żadne z nich nie chce wspominać ślubu. Joanna Opozda wybrała się z synkiem w podróż po Polsce. Odwiedziła między innymi zamek w Łańcucie. Zdjęcie mamy z synkiem zrobiło furorę w sieci. Polubiło je ponad 40 tys. internautów. Aktorka wygląda na nim jak nastolatka. Obserwatorzy nie szczędzili jej miłych słów.

"Piękna i młoda mamusia. Wyglądasz tu na 20-latkę. Bycie mamą ci służy!", "Jak nastolatka wyglądasz", "Ale cudna mama" - czytamy.

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu. Źródło: Co za Tydzień

Antoni Królikowski wyjechał na wakacje w rocznicę ślubu

Antoni Królikowski również postanowił uciec z Warszawy i zażyć słonecznych kąpieli z dala od miejskiego zgiełku. Wybrał jednak bardziej egzotyczny kierunek. Kadrami z podróży pochwalił się na InstaStories. Załączył film, którego oprawa muzyczna jest wymowna. W tle słychać piosenkę Taco Hemingwaya, której tekst - można uznać - za nawiązanie do rocznicy ślubu.

"To był dziwny dzień, dziwny miesiąc, dziwny rok, dziwne życie. Myśli wrzeszczą, ściszcie, co? Te dzieciaki, w nic nie wierzą, widzę to. Ich idole są przerażający, tylko kliknięć chcą. Traktują miłość jak telenowelę, jak telenowelę. Chcieliby wiedzieć, z kim żyję i leżę w pościeli. I zwiedzam hotele" - słyszymy w tle.

Antoni Królikowski
Antoni Królikowski na wakacjach Antoni Królikowski Źródło: instagram.com/antek.krolikowski
Antoni Królikowski
Antoni Królikowski na wakacjach Antoni Królikowski Źródło: instagram.com/antek.krolikowski

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości