Gwiazdy

Nie żyje aktor znany z "Mody na sukces" i "Planety małp". Zmarł w dniu swoich urodzin

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Austin Stoker nie żyje. Polscy widzowie znają go z "Mody na sukces"

Austin Stoker nie żyje. Aktor zmarł w dniu swoich 92. urodzin. Widzowie znają go przede wszystkim z serialu "Moda na sukces" i serii filmów "Planeta małp".

Austin Stoker zmarł w piatek 7 października w dniu swoich 92. urodzin. Informację o śmierci aktora potwierdziła jego żona. Polscy widzowie kojarzą go przede wszystkim z roli Mitchella Owensa w "Modzie na sukces".

Austin Stoker nie żyje - przyczyna śmierci

Austin Stoker zmarł w piątek 7 października 202 roku w Centrum Medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles. Miał 92 lata. Urodził się również 7 października tylko 1930 roku. Jak podaje portal Deadline, śmierć aktora została potwierdzona przez jego żonę. Robin Stoker podała, że powodem odejścia aktora miała być niewydolność nerek.

Austin Stoker - kim był, gdzie grał?

Austin Stoker był trynidadsko-amerykańskim aktorem, któr urodził się w Los Angeles.  Znany jest z wielu popularnych na całym świecie produkcji filmowych oraz seriali. W czasie trwania kariery zawodowej zagrał on nie tylko w "Modzie na sukces", lecz również w takich produkcjach jak seria o "Planecie małp" czy filmy "Big John", "Śmierć w miękkim futerku" i"Abby". W kultowym serialu "Moda na sukces" wcielał się w Mitchella Owensa - przyjaciela Stephanie Forrester i Erica Forrestera.

Austin Stoker nie żyje
Austin Stoker w młodości Źródło: Getty Images

Austin Stoker od wielu lat związany był z żoną Robin Stoker. Aktor doczekał się dwójki dzieci Tiffany i Origen oraz wnuków Marcusa i Austina.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości