Gwiazdy

Młodsza córka Beaty Kozidrak urodziła synka. "Szlachetnie imię Państwo wybrali"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Beata Kozidrak stawiła się w sądzie

Rodzina Beaty Kozidrak powiększyła się. O szczęśliwych narodzinach dziecka poinformował partner Agaty Pietras - córki piosenkarki. W krótkim oświadczeniu podał imię noworodka. "Gratulacje dla całej rodziny! Szlachetnie imię Państwo wybrali" - piszą zachwyceni internauci. 

Zaledwie chwilę przed Dniem Dziecka rodzina Beaty Kozidrak zyskała nowego członka. To szczególny czas dla artystki, ponieważ jej młodsza córka po raz pierwszy została mamą. Internauci nie mają wątpliwości, że świetnie sprawdzi się w roli mamy a piosenkarka - w roli babci. 

Beata Kozidrak po raz trzeci została babcią

Przemek Kanarek, życiowy partner Agaty Pietras pokazał w mediach społecznościowych urocze zdjęcie noworodka. Tym samym, poinformował, że 30 maja na świat przyszedł syn pary - Aleksander. W kilka chwil pod postem pojawiły się setki gratulacji i komentarzy.

"Gratulacje dla całej rodziny! Szlachetnie imię Państwo wybrali" - napisał jeden z internautów pod postem Przemka Kanarka.

"Piękny mały Aleksander. Dużo zdrowia życzymy dla całej rodzinki" - skomentowała zachwycona narodzinami dziecka internautka.

Świeżo upieczony tata także nie szczędził słów radości w mediach społecznościowych.

"Dziś (30.05.2022) na świat przyszedł nasz syn Aleksander! Jestem przeszczęśliwy! Olek i mama czują się dobrze. Agata Pietras byłaś bardzo dzielna i jesteś moją bohaterką. Kocham Was bardzo mocno!" - napisał w poście na Facebooku zachwycony narodzinami dziecka Przemek Kanarek, partner córki Beaty Kozidrak. 

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością Karolina Antoniades z "Żon Miami" od lat stara się o drugie dziecko. Athena chciałaby mieć siostrę? "Tylko zięki temu się jeszcze nie poddaliśmy" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Beata Kozidrak - wnuki 

Narodziny Aleksandra to z pewnością wyjątkowe wydarzenie w życiu artystki. Najmłodszy członek rodziny jest już trzecim wnukiem piosenkarki. W 2010 roku starsza córka Beaty Kozidrak urodziła pierwsze dziecko. Cztery lata później do szczęśliwej gromadki dołączyła także maleńka Zofia - druga pociecha Katarzyny Pietras.

Beata Kozidrak w jednym z wywiadów odniosła się do informacji o przejściu na emeryturę i zakończeniu kariery artystycznej.

"Emerytura?! Ja nie wiem, co znaczy to słowo. Bycie twórcą nie ma ram czasowych. Ważne tylko, by zdrowie dopisywało" - powiedziała w rozmowie.

Czy macierzyństwo najmłodszej córki zmieni plany artystki? O tym dowiemy się zapewne już w najbliższym czasie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości