Gwiazdy

Beata Tyszkiewicz nie może zamieszkać z córką. "Niestety, nie dostała na to zgody"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Beata Tyszkiewicz w programie "Taniec z gwiazdami"

Beata Tyszkiewicz już od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Aktorka nie może dłużej mieszkać sama, dlatego jej córka Karolina Wajda miała się do niej przeprowadzić. Jak się okazało, miasto nie wydało odpowiedniej zgody.

Beata Tyszkiewicz ze względu na zły stan zdrowia i problemy z sercem już od kilku lat nie pokazuje się w mediach. O jej samopoczuciu informuje jej córka Karolina Wajda, która ostatnio podzieliła się smutną wiadomością.

Beata Tyszkiewicz nie może zamieszkać z córką

Aktorka nie jest w stanie mieszkać sama, dlatego potrzebuje stałej opieki. Karolina Wajda postanowiła pomóc mamie i chciała z nią zamieszkać, jednak pojawiły się pewne problemy. Jak się okazało, aktorka mieszka w mieszkaniu komunalnym, które nie należy do niej, a zameldowanie drugiej osoby, która ma już meldunek w Warszawie, nie jest możliwe.

"Przygotowując się do przeprowadzki, [mama przyp. red.] zgłosiła się do wydziału zasobów lokalowych w urzędzie dzielnicy Śródmieście w Warszawie, z wnioskiem o pozwolenie na zamieszkanie w jej mieszkaniu córki Karoliny. Niestety nie dostała na to zgody" - powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Wajda o samopoczuciu mamy

Beata Tyszkiewicz otrzymała odmowną decyzję, ponieważ jej córka jest już zameldowana w Warszawie, więc zgodnie z prawem nie musi mieszkać razem z mamą. W przypadku niezgłoszenia przez aktorkę nowego "lokatora" Beata Tyszkiewicz mogłaby stracić mieszkanie.

"Takie jest prawo. Ona kocha swoje mieszkanie, mimo moich próśb nigdzie nie chce się przenieść" - dodała córka Andrzeja Wajdy.

Skontaktowaliśmy się z Karoliną Wajdą, która potwierdziła nam te doniesienia. Mamy nadzieję, że już niebawem sytuacja rozwiąże się na korzyść aktorki. Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości