Ben Affleck obwiniał byłą żonę o alkoholizm? Teraz sprostował swoje słowa

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ben Affleck obwiniał byłą żonę o alkoholizm?

Ben Affleck po głośnym rozstaniu z Jennifer Lopez ożenił się z aktorką Jennifer Garner, z którą doczekał się trójki dzieci. Para rozstała się po 10 latach, a w jednym z wywiadów aktor przyznał, że gdyby pozostał w małżeństwie, jego nałóg związany z alkoholem dalej by się pogłębiał. Teraz aktor wytłumaczył swoje słowa.

Ben Affleck obecnie związany jest z Jennifer Lopez, z którą spotykał się 20 lat temu. Para poznała się w 2001 r., a w listopadzie 2002 r. zaręczyli się. Zakochani doczekali się nawet przydomku Bennifer z połączenia ich imion. Aktorzy planowali pobrać się w 2003 r., jednak niedługo przed ceremonią odwołali plany ślubne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Ben Affleck obwinił byłą żonę za alkoholizm?

Rok późnej w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu, która poruszyła fanów pary. Już w czerwcu 2005 r. Ben Affleck poślubił Jennifer Garner, z którą doczekał się dwóch córek i syna - 18-letniej Violet i 14-letniej Seraphiny i 11-letniego Samuela.

W 2015 r. w mediach pojawiła się informacja o separacji pary, a w 2018 r. aktorzy rozwiedli się. Co ciekawe, pod koniec 2021 r. pojawiły się doniesienia, że Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie drugą szansę. Szybko okazało się to prawdą, a zakochani pobrali się w lipcu 2022 r.

Ostatnio w mediach było głośno o Jennifer Lopez, która na imprezie sprawdzała drinki swojego ukochanego, czy aby na pewno nie ma w nich alkoholu. Wszystko przez to, że Ben Affleck bardzo długo walczył z alkoholizmem. W jednym z wywiadów powiedział:

"To, że rozczarowałem swoje dzieci, było dla mnie druzgocące. Piłem coraz więcej w samotności, by zagłuszyć trudne emocje" - wyznał aktor.

Ben Affleck tłumaczy swoje słowa

W programie "The Howard Stern Show" Ben Affleck powiedział, że gdyby pozostał w małżeństwie, jego choroba mogłaby eskalować.

"Gdybym się nie rozwiódł, cały czas skakalibyśmy sobie do gardeł, a ja pewnie wciąż bym pił. Po części dlatego w ogóle zacząłem pić - czułem się uwięziony w tym małżeństwie" - powiedział aktor.

Fani gwiazdora szybko zrozumieli jego wypowiedź i uznali, że aktor obwiniał Jennifer Garner za swoją chorobę. Nawet znajomi pary komentowali wywiad aktora w mediach w niepochlebny sposób. Teraz po dwóch latach Ben Affleck postanowił sprostować swoje słowa.

"Absolutnie nie chciałem obwiniać byłej żony o swój alkoholizm, miałem coś zupełnie innego na myśli. Żeby było jasne, to ja ponoszę odpowiedzialność za swoje zachowanie" - powiedział w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości