Gwiazdy

Blanka Lipińska na zdjęciu bez filtrów. "Wybaczcie, że nie jestem idealna"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Blanka Lipińska o zdjęciach bez filtrów

Michele Morrone opublikował zdjęcia z Blanką Lipińską, zrobione bez użycia instagramowych filtrów. Pisarka szybko to skomentowała i pokazała, jaki ma do tego dystans. "No cóż, wybaczcie, że nie jestem idealna. Mam to gdzieś" - powiedziała w swoim stylu.

Blanka Lipińska nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Autorka znanych erotyków na przestrzeni ostatnich lat przeszła niemałą metamorfozę, o której chętnie opowiada fanom. Gwiazda poddała się wolumetrii twarzy, powiększaniu ust oraz piersi. Zadbała także o kształt swoich zębów, a w instagramowych postach często używa filtrów. Teraz "prawdziwą twarz" swojej pracodawczyni postanowił pokazać Michele Morrone.

Michele Morrone pokazał Blankę Lipińską bez instagramowych filtrów

Włoski aktor, który zagrał główną rolę w adaptacji powieści Blanki Lipińskiej "365 dni", opublikował na Instagramie zdjęcia z pisarką, na których widać ją bez użycia jakichkolwiek filtrów. Celebryta przy okazji zaczepił koleżankę.

"Tak wygląda rzeczywistość" - podpisał post aktor.

Blanka Lipińska bardzo pozytywnie zareagowała na ten post, zostawiając pod nim wpis z serduszkami.

"Kocham cię" - napisała.

O większy komentarz pokusiła się dopiero na swoim profilu. Warto podkreślić, że aktor i pisarka nie od dziś są ze sobą w przyjacielskich relacjach, a obecnie szykują się do premiery adaptacji drugiej części bestsellerowej powieści.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Blanka Lipińska szczerze o swoim wyglądzie: Nie jestem idealna

Blanka Lipińska skomentowała sprawę dzień później na swoim InstaStories. Pisarka pokazała, że ma dużo dystansu do siebie i zapewniła, że nie jest zła na aktora za opublikowanie jej niewyretuszowanych zdjęć.

"Dostałam dużo wiadomości, czy jestem zła na Mikiego, że wrzucił takie moje zdjęcia. Jakby wam to powiedzieć, zapozowałam do tych zdjęć, zapozowałam to jest bardzo dużo powiedziane i wyglądam na nich tak, jak wyglądam, bo tak chciałam na nich wyglądać. Wiecie, dystans i jeszcze raz dystans" - podkreśliła.

Blanka Lipińska odniosła się także do swojego podbródka.

"To, że mam Kazimierza, myślę, że 80 proc. ludzi na świecie go ma, i niektórzy nawet większego niż ja i to, że mam blizny potrądzikowe na policzkach, no cóż, wybaczcie, że nie jestem idealna. Mam to gdzieś. Zawsze zostaje mi photoshop i filtry na Instagramie" - podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości