Gwiazdy

Russell Crowe na wakacjach z młodszą o 26 lat partnerką. Kim jest Britney Theriot?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Russell Crowe ma o 26 lat młodszą partnerkę

Russell Crowe przebywa obecnie na wakacjach. Hollywoodzki aktor wybrał się z rodziną w podróż po Europie. Uwagę przyciąga jego nowa partnerka. Kim jest Britney Theriot?

Russella Crowe'a i Britney Theriot dzieli duża różnica wieku. Popularny gwiazdor coraz śmielej pokazuje światu swoją nową partnerkę. Jak się poznali?

Russell Crowe i Britney Theriot - kim jest partnerka aktora?

Russel Crowe zdobył popularność dzięki wielu pamiętnym rolom. W ostatnim czasie grywa już tylko postacie drugoplanowe. Aktor w tym roku skończył 58 lat. Media śledzą dokładnie jego życie prywatne. Kontrowersje wzbudza związek aktora z młodszą o 26 lat partnerką Britney Theriot.

Russell Crowe i Britney Theriot poznali się podczas zdjęć do sensacyjnego dramatu "Władza" z 2013 r. Swój związek upublicznili w 2020 roku, ale oficjalnie są ze sobą od trzech lat. Mieszkają w Sydney w Australii. Nowa życiowa partnerka Russella Crowe'a jest agentką nieruchomości i aktorką. Zagrała jednak tylko w tym jednym filmie. Fani gwiazdora zawracają uwagę na to, że Britney Theriot jest bardzo podobna do byłej żony Russella Crowe'a Danielle Spencer.

Zakochani zostali przyłapani przez paparazzi w Rzymie. Podczas tegorocznych wakacji Russell Crowe postanowił zwiedzić Europę. Na Twitterze zadał obserwatorom zagadkę. Wiecie, gdzie teraz jest?

Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max Źródło: "Co za Tydzień"

Russell Crowe i Britney Theriot razem na wakacjach w Rzymie

Russell Crowe i Britney Theriot w połowie lipca zostali przyłapani na zwiedzaniu Rzymu. Paparazzi robili im zdjęcia, gdy podziwiali Panteon, przemieszali się po Rzymie, używając elektrycznych hulajnóg, a pod wieczór jedli posiłek w restauracji.

Russell Crowe i Britney Theriot razem na wakacjach w Rzymie
Russell Crowe i Britney Theriot razem na wakacjach w Rzymie Źródło: GC Images

Aktorowi w Rzymie towarzyszyli również synowie. Gwiazdor opublikował selfie, na którym widzimy go z rodziną na tle rzymskiego Koloseum. Dodał też zabawny komentarz: "Pokazuję dzieciom moje stare biuro".

Russell Crowe nawiązał tym samym do swojej roli Maximusa Decimusa Meridiusa w "Gladiatorze".

Russell Crowe - była żona i dzieci

Russell Crowe od 2003 do 2018 roku był w związku małżeńskim z Danielą Spencer. Para ma dwóch synów - Charlesa (ur. 2003) i Tennysona (ur. 2006) Od grudnia 2012 do lutego 2013 spotykał się z Ditą von Teese, a jego obecną parterką jest Britney Theriot.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego:  Clive Brunskill/Getty Images

Pozostałe wiadomości