Brooklyn Beckham ma w planach aż dziesięcioro dzieci. "Zawsze chciałem być młodym tatą"

Autor:
Dominika
Kowalewska
 Brooklyn Beckham, Nicola Peltz

Brooklyn Beckham, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, udzielił wywiadu, w którym wyznał, o czym aktualnie marzy. Dziedzic planuje szybko zostać ojcem. I to bynajmniej nie jednej pociechy.

Na początku kwietnia najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów poślubił swoją ukochaną Nicolę Peltz. Nowa członkini słynnej rodziny jest córką multimilionerów, amerykańską aktorką i modelką. Kobieta jest starsza od Brooklyna Beckhama o cztery lata, jednak to nie było przeszkodą w drodze do szczęścia zakochanych. O ich ślubie mówili wszyscy! Choć ceremonia miała prywatny charakter, nie zabrakło na niej sławnych nazwisk. Jednak jeszcze głośniej mówi się o małżonkach w kontekście Victorii Beckham. Mama Brooklyna Beckhama ma rzekomo być skonfliktowana z wybranką syna.

Brooklyn Beckham o rodzinie. Chce mieć dziesięcioro dzieci

Choć Brooklyn Beckham określany jest mianem modela i aktora, ma na swoim koncie próby zostania profesjonalnym fotografem oraz kucharzem. Bycie najstarszym synem jednej z najpopularniejszych par na świecie sprawia, że pracą i stałym zawodem raczej nie trzeba się przejmować. Pomimo wielu plotek, które pojawiły się wokół rodziny Beckhamów, Brooklyn Beckham zapewnia, że "wszyscy się dogadują". Udzielił niedawno wywiady dla "Entertainment Tonight", w których zdradził, o jakiej rodzinie marzy. Jak się okazuje, potomek Beckhamów chciałby mieć gromadkę dzieci. Zarówno on, jak i jego żona, pochodzą z wielodzietnych rodzin, jednak nie aż tak dużych, o jakiej marzy Brooklyn.

"Zawsze chciałem być młodym tatą. Marzy mi się, żebyśmy już niedługo założyli rodzinę, ale oczywiście dopiero wtedy, gdy moja żona będzie na to gotowa. Ja mógłbym mieć nawet dziesięcioro dzieci, ale to jej ciało, jej decyzja" - powiedział.

Zważywszy na karierę ojca, Brooklyn Beckham marzy o własnej drużynie piłkarskiej?

Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska
Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska

Victoria Beckham vs Nicola Peltz. Co poróżniło synową i teściową?

Od pewnego czasu zagraniczne tabloidy rozpisują się o napiętej atmosferze, która panuje w rodzinie Beckhamów. Miał ją wywołać rzekomy konflikt, który powstał pomiędzy Victorią Beckham a Nicolą Peltz. Długo snuto domysły na temat punktu zapalnego. Czy poszło o wesele? Początkowo domniemywano, że chodzi o zazdrość. Najpierw tym silnym uczuciem miała pałać przyszła synowa, która zauważyła, że w przedślubnym zamieszaniu to Victoria Beckham skupiała uwagę mediów.

Niedawno jeden z tabloidów przekazał, że początków kiepskich stosunków należy poszukiwać w... sukni ślubnej! Więcej o tych doniesieniach przeczytacie w poniższym artykule:

Nie wiadomo, czy panie doszły w końcu do porozumienia. Zagraniczne media donoszą, że sytuacja ma negatywny wpływ nie tylko na Nicolę Peltz, ale również na relacje Brooklyna Beckhama z rodzicami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości