Gwiazdy

Cezary Pazura na nagraniu z córeczką. Fani nie mogą powstrzymać łez wzruszenia

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Cezary Pazura na wernisażu córki

Cezary Pazura wypoczywa wraz z rodziną na Malediwach. Aktor pokazał ostatnio na Instagramie poruszające nagranie z najmłodszą córką. Dumny tata tańczył z czteroletnią Ritą na rękach, a wszystko uwieczniła Edyta Pazura.

Cezary Pazura często podróżuje ze swoją rodziną. Kilka tygodni wcześniej aktor wybrał się razem z małżonką na romantyczną wycieczkę tylko we dwoje, a teraz postanowili wyjechać z Polski wraz z dziećmi. Rodzina Pazurów już od kilku dni spędza czas na słonecznych Malediwach.

Cezary Pazura na poruszającym wideo

Małżeństwo świetnie bawi się na wakacjach, co możemy zobaczyć na zdjęciach, którymi dzielą się z internautami na Instagramie. Tym razem Cezary Pazura zaskoczył fanów i pokazał nagranie, które poruszyło jego obserwujących.

Aktor na wideo trzyma na rękach swoją najmłodszą córkę Ritę i tańczy z nią do piosenki Bryana Adamsa "Heaven". Do nagrania Cezary Pazura dołączył opis:

"Pierwszy taniec przytulaniec… a miałem za zadanie uśpić dziecko" - czytamy.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży o patchworkowej rodzinie Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny. Źródło: Co za Tydzień

Internauci nie mogli powstrzymać łez

Pod wpisem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy, jak sami napisali, nie mogli powstrzymać łez.

"Jejusiu, to najsłodsza rzecz, jaką dziś widziałam", "Cuudoo", "Jeju, ale się zryczałam, przypomniało mi to tatę, który nie żyje od 26 lat", "Cudowny widok i cudne dźwięki", "Wzruszyłam się", "Tato na medal, córka na pewno będzie z ciebie dumna", "Każdy tato powinien się tak zachowywać" - pisali.

Nie możemy się nie zgodzić z internautami i mamy nadzieję, że niebawem aktor pokaże więcej podobnych nagrań.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości