Gwiazdy

Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska za pośrednictwem Instagrama przekazała smutne wieści swoim fanom. Okazuje się, że córka dziennikarki zachorowała. Skończyło się wizytą w szpitalu.

Ania Wendzikowska samotnie wychowuje dwie córki: 7-letnią Kornelię i 4-letnią Antosię. Dziennikarka świetnie dogaduje się ze swoimi dziećmi, wspólnie zwiedzają świat, bawią się w przebieranki i spędzają każdą wolną chwilę razem.

Niestety, ich sielankę zburzyły kłopoty zdrowotne, o czym Ania Wendzikowska poinformowała fanów za pośrednictwem InstaStories.

Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala

Anna Wendzikowska zwykle pokazuje swoje życie w kolorowych barwach. Dziennikarka jednak chce być uczciwa wobec swoich obserwatorów i dzieli się także tymi mniej radosnymi momentami. Jeden z nich pojawił się właśnie teraz. Starsza córka dziennikarka skarżyła się na silny ból brzucha. Trafiła do szpitala. Lekarze podejrzewali, że może być potrzebna operacja.

"Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo... Wczoraj wieczorem ostry dyżur z podejrzeniem wyrostka… w domu byłyśmy przed północą, pół dnia było lepiej, a teraz Koko znowu leży z bolącym brzuchem... Tośka nie daje odebrać sobie uwagi mamy, leżymy i czytamy, a młodsza skacze po łóżku tak, że i mnie już brzuch boli… #singlemomlife" - czytamy.

Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala
Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala Źródło: Instagram/annawendzikowska
Córka Anny Wendzikowskiej jest w szpitalu
Córka Anny Wendzikowskiej jest w szpitalu Córka Anny Wendzikowskiej jest w szpitalu Źródło: Instagram/annawendzikowska
Dorota Wellman o związku i synu. Jakub jakiś czas temu wyprowadził się z domu
Dorota Wellman o związku i synu. Jakub jakiś czas temu wyprowadził się z domu Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o sposobach na udany, długoletni związek, a także odniosła się do momentu, w którym z domu wyprowadził się jej jedyny syn.

Anna Wendzikowska pożegnała się z "Dzień Dobry TVN"

Ania Wendzikowska od niemal 15 lat była związana ze stacją TVN. We wrześniu świętowałaby okrągłą rocznicę pracy w "Dzień Dobry TVN". Swoją decyzją zszokowała fanów. Postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu i zrezygnowała z dotychczasowej posady. Poinformowała o tym w obszernym poście na Instagramie, w którym podziękowała wszystkim, z którym przez te lata było jej dane spotkać się na zawodowej drodze.

"Dziękuję! Za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące — rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. Wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! I choć uroniłam kilka łez, wiadomo, kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości