Gwiazdy

Córka Eminema to jego kopia! "Wyglądasz jak swój tatuś w peruce"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Córka Eminema robi furorę w sieci

Eminem może być dumny z córki. Hailie Jade wyrosła na piękną kobietę, która z impetem podbiła świat social mediów. Przy okazji jej ostatniego postu fani dostrzegli, że 26-latka wygląda jak skóra zdjęta ze swojego sławnego taty. Widzicie to podobieństwo?

Eminem to jeden z najsłynniejszych raperów na świecie. Chociaż muzyk zrobił światową karierę, jego życie prywatne nie było usłane różami. Problemy w domu rodzinnym, wychowywanie się bez ojca, śmierć ukochanego wujka, narkotyki i w końcu — trudności w budowaniu związków. Eminem dwa razy żenił się z tą samą kobietą, Kim Scott. Ich małżeństwa przetrwały kolejno dwa lata, a później zaledwie rok. Chociaż para rozstawała się w obliczu prawdziwego skandalu i zapewniała świat o wzajemnej nienawiści, jedno na zawsze ich połączyło. Jest to ich córka — Hailie Jade — która od razu po urodzeniu stała się oczkiem w głowie rapera. Dziś to 26-letnia kobieta, która do złudzenia przypomina sławnego tatę.

Córka Eminema pokazała zdjęcie. Fani zaskoczeni jej podobieństwem do taty

Eminem obecnie bardzo stara się chronić swoją prywatność, a o jego życiu rodzinnym niewiele wiadomo. Z innego założenia wychodzi jego jedyna biologiczna córka, Hailie Jade, która jest zaprawioną w świecie Instagrama influencerką. 26-latka ma prawie trzy miliony obserwujących i chętnie publikuje zdjęcia, dzięki którym widzimy, jak mieszka i dokąd podróżuje. Z okazji walentynek pokazała nawet czułą fotografię ze swoim partnerem.

Prawdziwą furorę zrobił jednak ostatni post córki Eminema. Influencerka pokazała się w modnym gorsecie i patrzyła wprost na obiektyw aparatu. Fani muzyka szybko dostrzegli, że Hailie Jade jest nieomalże jego damską kopią.

"Wyglądasz jak swój tatuś w peruce";

"Jesteś prześliczna. Idealny miks rodziców";

"Skóra zdjęta z Eminema" - pisali internauci.

Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem"
Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem" Karolina Gruszka opowiedziała, jak rozmawia z córką o wojnie w Ukrainie. Jej tata jest Rosjaninem, co sprawia, że temat jest szczególnie trudny

Hailie Jade - co wiemy o córce Eminema?

Hailie Jade Mathers urodziła się w 1995 roku i od początku była dla Eminema wielką inspiracją. Raper wielokrotnie śpiewał o niej w swoich utworach. Influencerka nie poszła jednak w jego ślady i swoje życie związała z modą i social mediami. Skończyła też psychologię na Uniwersytecie w Michigan, gdzie poznała swojego wieloletniego partnera, Evana McClintocka. 

26-latka jest jedyną biologiczną córką Eminema. Raper ma jeszcze dwoje adoptowanych dzieci: Alainę "Lainey" Scott, siostrzenicę jego byłej żony oraz Whitney Scott, dziecko Kim Scott z poprzedniego związku. Drugie z nich ostatnio na TikToku przyznało, że czuje się osobą niebinarną i poprosiło, by nazywać je imieniem Stevie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Kevin Winter/ImageDirect

Pozostałe wiadomości