Gwiazdy

Córka Jakuba Kosela obchodzi 2. urodziny. "Wiewióreczka jest przeurocza!

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
JAkub Kosel, uczestnik Top Model

Fani są podzieleni co do tego, do kogo podobna jest "Dzidzia Misia Wiewióreczka". Pseudonim małej Michaliny nadali jej rodzice - finalista programu "Top Model" Jakob Kosel i influencerka Agnieszka Wolszczyk.

Jakob Kosel był niekwestionowaną gwiazdą 5. edycji "Top Model". Fani od początku obstawiali zwycięstwo przystojnego blondyna. Ostatecznie znalazł się wśród finalistów, zajmując 3. miejsce. Mimo to, świetnie odnalazł się w modelingowym świecie, a jego kariera nie zwalnia już od kilku lat. Fani chętnie śledzą również jego życie prywatne. Model jest w związku z Agnieszką Wolszczyk, licznym obserwatorom znaną jako Ciocia Liestyle, a od dwóch lat zakochany jest również w drugiej kobiecie swojego życia. 

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi
Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi Źródło: "Co Za Tydzień"

Dlaczego córka Cioci Liestyle i Jakoba Kosela jest "Wewióreczką"?

Model chętnie dzieli się nowinkami ze świata 2-latki. Obserwatorzy byli zachwyceni, gdy zdradził, że jego nowonarodzona córka kojarzy mu się z małą wiewiórką. Odtąd Misia otoczona została całym stadem rudych zwierzątek. Pluszaki, czapeczki, ubrania- wszystko obowiązkowo wiewiórkowe.

“Dzidzia Misia Wiewióreczka” częściej pada natomiast z ust mamy, Agnieszki Wolszczyk. Influencerka chętnie dzieli się swoją codziennością z 2-latką. Obserwatorzy chętnie podpatrują rodzinę na spacerach, przy zabawie, a nawet przy przygotowaniach ulubionych naleśników Michaliny. Mama wprowadziła też piękną tradycję. Raz w miesiącu wybiera się z córką do fotobudki. Na zdjęciach dobrze widać, jak dziewczynka zmienia się z miesiąca na miesiąc. 

Czy Ciocia Liestyle i Jakob Kosel planują slub?

Para bardzo pilnuje, by na Instagramie nie pokazywać swojej drugiej połówki. Zasada stała się jedynie symboliczna, gdy na świat przyszła ich wspólna córka. Oboje bowiem publikowali treści z wizerunkiem malucha, a obserwatorzy szybko połączyli fakty. Dziś na swoich kontach dalej występują w pojedynkę, partnera określając współlokatorką i współlokatorem. Obserwujących nadal śmieszą takie żarty, jak zdjęcie Cioci Liestyle, na którym stoi z partnerem, który jest jednak na tyle wysoki, że jego głowa wychodzi poza kadr. 

Mimo, że już od kilku lat wyglądają na szalenie zakochanych, znana para nie planuje ślubu. Niedawno Jakob Kosel przyznał, że dobrze mu tak, jak jest i razem z partnerką nie zamierzają niczego zmieniać.

Jak Ciocia Liestyle i Jakob Kosel obchodzą urodziny córki?

Dziś medialna rodzinka obchodzi drugie urodziny najmłodszej członkini. Impreza jest o tyle huczna, że skrzętnie przygotowywany roczek, wszyscy przechorowali i nie mieli siły świętować.

Jakob Kosel podzielił się uroczym zdjęciem, na którym tuli noworodka. Młody tata dosłownie szaleje na punkcie swojej córki:  "Dokładnie 2 lata temu o godz 11:50 dnia 24.01.2021r ⏰📆 moje życie nabrało innego wymiaru! DZIĘKI MISIAKU, ŻE JESTEŚ Z NAMI! ODDAM WSZYSTKO ŻEBYŚ CZUŁA SIĘ BEZPIECZNA I ZAOPIEKOWANA! KOCHAMY CIĘ ❤️ #DzidziaMisia #2 ��".

Mama solenizantki udostępniła natomiast rolkę, na której można obserwować dorastanie Michaliny. "Bądź szczęśliwa Dzidziu Misiu! Sto lat moja Wiewióreczko 🤍"- podpisała Ciocia Liestyle. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości