Córka Romana Polańskiego ma powód do świętowania. Od 3 lat żyje w trzeźwości

Autor:
Norbert
Żyła
Morgane Polański

Córka Romana Polańskiego — Morgane Polański nie kryje, że od lat mierzyła się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Teraz jednak młoda aktorka ma powód do świętowania, ponieważ właśnie mija trzy lata, od kiedy żyje w trzeźwości. W związku ze wspomnianą rocznicą opublikowała motywujący post.

Morgane Polański nie jest jedyną córką reżysera Romana Polańskiego i aktorki Emmanuelle Seigner. Małżeństwo doczekało się również 25-letniego syna Elvisa. Córka znanego reżysera także zainteresowała się światem filmów, jednak w przeciwieństwie do swojego ojca wybrała pracę po drugiej stronie kamery.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy
Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy

Morgane Polański świętuje trzy lata trzeźwości

Przykładów dzieci gwiazd, które przyznały się do swoich problemów z uzależnieniem, jest wiele. Wśród nich możemy wymienić, chociażby Kelly Osbourne czy Nicole Richie. Jakiś czas temu okazało się, że córka Romana Polańskiego również musiała stawić czoła swoim nałogom.

Morgane Polański kilka lat temu mierzyła się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Gwiazda od dłuższego czas trzyma jednak zgubne nałogi z dala od swojego życia. Córka Romana Polańskiego ma właśnie kolejny powód do świętowania, gdyż aktualnie mijają jej trzy lata trzeźwości. Aktorka za pośrednictwem swojego konta w serwisie Instagram dodała zdjęcie z czasów dzieciństwa, pod którym pochwaliła się swoim osiągnięciem.

"3 lata trzeźwości. Dla ciebie kochanie M. Dzięki Ci Boże" - napisała aktorka.

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy pogratulowali jej lat trzeźwości.

"Gratulacje, ja też. 3 lata w lipcu",

"Brawo" - pisali fani Morgane Polański.

Rok temu, gdy Morgane Polański świętowała drugą rocznicę swojej trzeźwości, dodała na swoim koncie w serwisie Instagram nieco dłuży post.

"Kiedy to piszę, odbiera mi mowę, to dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu" - napisała Morgane Polański.

Morgane Polański opowiedziała o tym, dlaczego nie zdecydowała się zostać reżyserką

Morgane Polański wychowywała się we Francji. Po skończonej szkole średniej rozpoczęła edukację w Central School of Speech and Drama w Londynie. Aktorka ma obecnie na swoim koncie wiele prestiżowych ról, zagrała m.in. w serialu "Wikingowie", filmie "Żona" czy "Autor widmo". I mimo iż obecnie na brak ról filmowych nie może narzekać, to lata temu jej zawodowa droga wcale nie była taka oczywista.

Kiedyś Morgane Polański zastanawiała się nad inną karierą niż ta aktorska. Kilka lat temu gwiazda zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi "Viva!". Córka Romana Polańskiego wytłumaczyła wtedy, dlaczego nie poszła w ślady ojca. Jak wspominała, kiedyś chciała zostać reżyserką, jednak zbyt rygorystycznie podchodziła do sprawowanej funkcji.

"Chciałam być reżyserem. I jestem pewna, że kiedyś będę. Pamiętam, że po powrocie z Wiednia namiętnie 'reżyserowałam' w domu kolegów i koleżanki. Jak dzieci grały niezgodnie z moją wizją, to je... biłam. Czułam się absolutnym dyktatorem! Mama próbowała mi tłumaczyć, że nie mogę tak się zachowywać, ale nie rozumiałam dlaczego. Przecież nie trzymali się mojego scenariusza! Kara słusznie im się należała! (śmiech)" - powiedziała w rozmowie z magazynem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości