Gwiazdy

Dawid Ozdoba nie żyje. Były partner Edyty Herbuś miał 45 lat

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Plejada
Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz i były partner Edyty Herbuś miał 43 lata

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat. Był tancerzem erotycznym, trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Spotykał się z Edytą Herbuś. Mówił otwarcie o tym, że cierpi na depresję.

O śmierci Dawida Ozdoby poinformowała matka tancerza Ewa Ozdoba. Na Facebooku pożegnali przyjaciela także bliscy.

Dawid Ozdoba nie żyje - przyczyna śmierci

Smutne wieści o śmierci syna przekazała jego matka Ewa Ozdoba za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała post z czarną wstążką i poprosiła o niekomentowanie posta. Dawid Ozdoba w ostatnich latach życia otwarcie mówił o tym, że zmaga się z depresją. Przyczyna śmierci tancerza nie jest znana.

Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dawid Ozdoba nie żyje - kim był?

Dawid Ozdoba urodził się 3 lutego 1977 roku. Skończył studia na Politechnice Szczecińskiej na Wydziale Mechanicznym. W trakcie zainteresował się sportami sylwetkowymi. Po raz pierwszy zaistniał w show-biznesie dzięki programowi "Amazonki", w którym wziął udział w 2001 roku. Po programie związał się z Agnieszką Peczyńską, o której sympatię walczył w programie.

Dawid Ozdoba był trenerem personalnym i zawodnikiem MMA, wcześniej pracował jako tancerz erotyczny. Założył grupę chippendales w Polsce – "Bad Boys". Media znały go również jako byłego partnera życiowego celebrytki i tancerki Edyty Herbuś.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości