Dominika Tajner zaniepokoiła fanów. Mówi o chorobie. "Walczę o siebie i więcej nie odpuszczę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dominika Tajner trafiła do szpitala

Dominika Tajner zaniepokoiła internautów swoim ostatnim wpisem na Instagramie. Okazało się, że była żona Michała Wiśniewskiego ma duże problemy ze zdrowiem. Jak sama napisała, nie zamierza się poddać.

Dominika Tajner od początku 2022 r. zaczęła spotykać się z bokserem Mariuszem Wachem. Córka Apoloniusza Tajnera rok temu w rozmowie z nami przyznała, że mimo że zna swojego ukochanego od 3 miesięcy, czuje, że to miłość na całe życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem"
Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem" Karolina Gruszka opowiedziała, jak rozmawia z córką o wojnie w Ukrainie. Jej tata jest Rosjaninem, co sprawia, że temat jest szczególnie trudny

Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl powiedziała:

- Miałam taką czarną serię w swoim życiu, dość trudny czas, ale też starałam się w tym wszystkim być pozytywna i może trochę zasłużyłam na to, żeby w końcu mieć u boku fajnego partnera, na którego mogę liczyć. Chyba trochę ten sport nas połączył, bo to też nie jest łatwe. Mariusz jest czynnym zawodnikiem i muszę się liczyć z tym, że te wyjazdy są długie. Kiedy przygotowuje się do walki, może być wyłączony nawet 3 miesiące i skupiony na treningach, ale ja również jestem ze sportowej rodziny i jestem tego nauczona — powiedziała Dominika Tajner.

Kilka dni później bokser oświadczył się swojej ukochanej. Nie tak dawno Dominika Tajner wyjawiła nam, czy zamierza wyjść za mąż za boksera.

- Myślimy o tym, ustalenia trwają, bo mamy trochę inne wizje tej uroczystości. Chciałabym na przykład cichy ślub na plaży, a Mariusz chciałby prawdziwy góralski. Ale nie wiem, czy bym fizycznie przeżyła taki ślub (śmiech) - powiedziała.

Dominika Tajner jest chora

Jak na razie zakochani muszą odłożyć plany ślubne na bok, bowiem Dominika Tajner ma poważne problemy zdrowotne. Córka Apoloniusza Tajnera udostępniła na InstaStories zdjęcie z wenflonem w ręce. Narzeczona Mariusza Wacha nie powiedziała, co jej dolega.

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni... Tak to teraz przez jakiś czas będzie... Ale walczę o siebie i co więcej, nie odpuszczę!" - napisała.

Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala
Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala Źródło: Instagram

Mamy nadzieję, że niedługo stan Dominiki Tajner poprawi się i szybko wróci do zdrowia. Trzymamy za nią kciuki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości