Gwiazdy

Dorota Szelągowska o ważnym mężczyźnie w jej życiu. "Kocham za to, że mój syn dzwoni do Ciebie z każdym przypałem"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Szelągowska pokazała przyjaciela i złożyła mu osobiste życzenia

Dorota Szelągowska zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z bardzo ważnym mężczyzną w jej życiu. Projektantka wnętrz wyznała mu swoje uczucia i pokazała, jak wiele znaczy dla niej ich przyjaźń. Zobaczcie, ile razem przeżyli szalonych chwil.

Dorota Szelągowska pokazała fanom cudowną relację ze swoim przyjacielem Cezarym, który od lat towarzyszy jej w dobrych i złych chwilach. Mężczyzna doskonale dogaduje się z dziećmi gwiazdy "Totalnych remontów Szelągowskiej".

Dorota Szelągowska pokazała ukochanego przyjaciela. Ile dla niej znaczy?

Dorota Szelągowska uczciła urodziny swojego przyjaciela w wyjątkowy sposób. Takiej relacji można jej pozazdrościć.

"Wiesz, że jesteś najlepszym przyjacielem na świecie? Kocham Cię nie tylko dlatego, że jesteś też mądry, dobry i tak cholernie zabawny. Kocham za to, że mój syn dzwoni do Ciebie z każdym przypałem, żeby zapytać, czy musi dzwonić do mnie. I że zwykle mówisz, że musi. I za to, jak mu pięknie zawiązałeś krawat na studniówce. Za to, że godzinami opowiadałeś kilkutygodniowej Wandzie o Bangkoku, bo co tak będziesz siedział. Że jak zaczynam zdanie od 'być może właśnie', to nie dostajesz zawału serca, a przecież wszyscy wiedzą, że za tym idą konsekwencje" - gwiazda rozpoczęła w ten sposób osobisty wpis na Instagramie.

Projektantka wnętrz opisała ich pełną przygód relację. Podkreśliła to, że zawsze może liczyć na swojego przyjaciela.

"Dalej może być wszystko. Kupiłam stado krów w Marakeszu, nalałam dużo płynu do naczyń do zmywarki i piana wyszła już na klatkę schodową, rozkułam podłogę w biurze, bo tu na pewno jest skarb. (Dwie rzeczy z poprzedniego zdania mamy za sobą). Idziemy więc sobie z tym szaleństwem pod rękę i jest strasznie fajnie. I mogę Ci wszystko powiedzieć, albo nie mówić, i nawet jak Cię skręca, to udajesz, że mogę mieć sekrety. A jak się kiedyś dowiedziałeś, w kim się zakochałam, to wskoczyłeś w ubraniu do stawu, ale tak naprawdę to chciało Ci się siku" - tak opisała swoją przyjaźń Dorota Szelągowska.

Obejrzyjcie nasze wideo i zobaczcie niezwykłą przyjaźń aktorek, które poznały się w dzieciństwie na planie serialu. Misheel Jargalsaikhan i Monika Mrozowska są pewnymi siebie singielkami. Wspierają się w trudnych chwilach.

Misheel Jargalsaikhan. Niezwykła przyjaźń z Moniką Mrozowską
Misheel Jargalsaikhan. Niezwykła przyjaźń z Moniką Mrozowską Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska ma przy sobie cudownego mężczyznę

Dorota Szelągowska kontynuowała swój wpis. Na zdjęciach zamieszczonych przez gwiazdę widać, że przyjaciel towarzyszył jej nawet na oficjalnym wyjściu. Razem dumnie prezentowali się na czerwonym dywanie. Za co jeszcze projektantka ceni swojego przyjaciela?

"Za to, że nie przyjmujesz do wiadomości, że chcę spędzać urodziny całkiem sama. Za kwiaty, kawę bez kofeiny, którą mi przesładzasz, odkąd przestawiłeś się na erytrytol. Twój zeszyt z taskami. Że dzięki Tobie nie wyłączają mi prądu, albo włączają, jak wyłączą, i nie znosisz, jak Ci znikam z oczu w klubie. Wszystkie wieczory i poranki na Warmii, majówki w pustej Warszawie, miłość do Buby i Wagnera. Niemiłość i poczucie obowiązku do kotów. Że wiesz lepiej, gdzie jest śpiwór w moim domu i zapisujesz w notatkach, kiedy gadam do siebie rzeczy, które muszę kupić, a o których natychmiast zapominam. Że wiem, że cokolwiek wymyślę, nawet najgłupszą rzecz na świecie, to po prostu będziesz przy mnie. A Henry Cavill bardzo dużo traci, nie będąc Twoim chłopakiem. Ja na jego miejscu, wpadałabym w czarną rozpacz tuż po przebudzeniu. Codziennie. Głupek" - napisała z czułością z okazji urodzin przyjaciela.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości