Gwiazdy

Dorota Szelągowska padła ofiarą fake newsa. Teraz ostrzega fanów

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustów

Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustów. Projektantka opublikowała na Instagramie fragment artykułu, w którym bezprawnie wykorzystano jej wizerunek do promocji medykamentu sprzyjającego utracie masy. Teraz ostrzegła internautów.

Dorota Szelągowska jak i wiele polskich gwiazd ostatnio padła ofiarą oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek w sieci do promocji medykamentu na utratę masy ciała. Projektantka nie jest jedyną osobą z polskiego show-biznesu, które apelują do fanów o weryfikacje podobnych artykułów.

Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustów

Tym razem prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy fragment fałszywego artykułu, dotyczącego jej rekomendacji produktu na utratę masy ciała. Dorota Szelągowska w opisie wyznała:

"W związku z pojawieniem się w sieci reklam zawierających mój wizerunek oraz moje imię i nazwisko oświadczam, że nigdy nie reklamowałam żadnego specyfiku sprzyjającego utracie masy ciała, a wspomniane reklamy mają na celu wprowadzenie ludzi w błąd i wygenerowanie sztucznego ruchu na podejrzanych stronach internetowych. Oświadczam, że wizerunek oraz moje imię i nazwisko zostały wykorzystane bez mojej wiedzy i zgody" - zaznaczyła projektantka.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Dorota Szelągowska ostrzega fanów

W dalszej części postu Dorota Szelągowska wyjaśniła:

"Oszuści wykorzystują reklamy na Facebooku i w Google — radzę więc uważać, bo 'reklama' i link mogą pojawić się na każdej stronie internetowej i przekierować was do niebezpiecznych treści. Jeśli traficie na taką reklamę, proszę o przesyłanie linku i zdjęcia 'reklamy' na adres hello@dorotaszelagowska.pl, takie materiały przydadzą mi się w przyszłości, jeśli postanowię podjąć kroki prawne!" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości