Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Internauci zachwyceni. "Zjawiskowa naturalność"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska od lat zachwyca widzów metamorfozami domów i ogrodów. Tym razem internauci wyrazili swoje uznanie nie dla jej pracy, a gdy opublikowała swoje zdjęcie w naturalnej scenerii i bez makijażu. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki schlebiających komentarzy. "Niczym nastolatka" - piszą internauci.

Dorota Szelągowska, znana przede wszystkim z programów o remontach i dekorowaniu, za każdym razem, gdy pojawia się na szklanym ekranie, zachwyca telewidzów. I tym razem również zachwyciła, ale nie na planie swojego programu, a na profilu na Instagramie. Zdjęcie, które niedawno opublikowała gwiazda w mediach społecznościowych, ucieszyło jej fanów i obserwatorów. 

"Piękna w każdym wydaniu!" - piszą.

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu

Jakiś czas temu Dorota Szelągowska we wpisie na Instagramie opowiadała swoim obserwatorom, jak krytycznie podchodziła do swojego wyglądu. Bardzo pilnowała, by zawsze być odpowiednio uczesaną, umalowaną i ubraną kobietą. Robiła wszystko by ukryć ramiona, brzuch czy uda, bo nie potrafiła zaakceptować w pełni siebie i swojego ciała. Dziś, pewna siebie i krocząca naprzód gwiazda, jest autorytetem i wsparciem dla wielu osób. 

"Do twarzy Pani bez makijażu. Wygląda Pani niczym nastolatka" - napisała jedna z obserwatorek Doroty Szelągowskiej na Instagramie. 

"Piękna w każdym wydaniu. Brak makijażu Pani służy - świeżo, młodo, delikatnie" - napisała druga. 

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska o życiu i pracy

Dorota Szelągowska to prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Mimo iż każdego dnia gości na ekranach telewizorów przywiązuje dużą uwagę do tego, by jej codzienność pozostała poza kamerami. Choć w mediach społecznościowych jest obecna, rzadko udziela się publicznie i z wielką rozwagą publikuje treści. W jednym z wywiadów dla “Wysokich Obcasów” opowiedziała, dlaczego nigdy się nie podda i będzie dążyła do wyznaczonych sobie celów. 

"Pomyślałam, że jeśli ktoś jest naprawdę w ciemnej d..pie i wydaje mu się, że ze swoim problemem sobie nie poradzi, to może mu pomogę. Bo gdy zobaczy, że Dorota Szelągowska, która dużo się uśmiecha i odniosła szeroko pojęty sukces, też miała w życiu niełatwo, to może sobie pomyśli, że i dla niego też kiedyś zaświeci słońce. Tak myślę. I nie mam potrzeby epatowania gołym biustem czy związkami na pierwszych stronach. Ale nie oceniam tych, którzy mają. (...) Żadnemu wrogowi nie życzę na przykład ataku paniki, ale przez to, że doświadczyłam w życiu kilkudziesięciu, wiem, jak czuje się człowiek, który ma atak paniki i myśli, że zaraz umrze. Ojczym pedofil szczęśliwie mnie nie skrzywdził – pewnie byłam za stara, zbyt krnąbrna – ale stosował przemoc psychiczną i fizyczną. Miałam odwagę głośno o tym mówić" - powiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości