Gwiazdy

Dorota Szelągowska świętuje odwiedziny syna. Pokazała urocze wspólne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Dorota Szelągowska żartuje z syna

Dorota Szelągowska jest mamą 21-letniego syna Antoniego. Chłopak jakiś czas temu wyprowadził się z domu i rozpoczął studia. Niedawno Antoni Sztaba odwiedził stęsknioną mamę. Dorota Szelągowska zażartowała z syna.

Dorota Szelągowska jest dziennikarką i prezenterką, prowadziła kilka programów o tematyce remontowej. Aktualnie widzowie stacji TVN mogą ją oglądać w show "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym to wraz z dzielną ekipą odmienia życie niezwykłych osób.

Dorota Szelągowska udokumentowała odwiedziny syna

Antoni Sztaba jest owocem pierwszego małżeństwa Doroty Szelągowskiej z aktorem Pawłem Hartliebem. Chłopak ma już 21 lat i od dwóch lat jest studentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Antoni Sztaba ma za sobą już pierwsze role teatralne, a nawet zadebiutował w serialu "Na Wspólnej".

Na co dzień syn nie mieszka z Dorotą Szelągowską. Niedawno odwiedził stęsknioną mamę, co prezenterka postanowiła udokumentować. Opublikowała urocze zdjęcie z windy i jednocześnie zażartowała z Antoniego Sztaby.

"Synuś, a szczoteczkę do zębów zabrałeś?" - zapytała.

Dorota Szelągowska z synem w windzie Źródło: Instagram @dotindotin/https://www.instagram.com/dotindotin/

Choć Dorota Szelągowska jest dumna z syna, nie ukrywała, że jego wyprowadzka była dla niej wyjątkowo trudna. Pisała wówczas na swoim instagramowym profilu:

"Ciąża, poród i połóg razem wzięte to pikuś przy wyprowadzce dziecka z domu. Dlaczego nikt mnie nie uprzedził?".

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

Dorota Szelągowska - kariera

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi - pisarki, autorki takich powieści, jak m.in. "Nigdy w życiu!" czy "Ja wam pokażę!". Prezenterka urodziła się w Libii i mieszkała tam przez pierwszy rok życia. Dorota Szelągowska studiowała dziennikarstwo, z czego jednak zrezygnowała. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła zza kulis - pracowała przy produkcji programu "Taniec z gwiazdami" oraz "Dzień Dobry TVN". Aktualnie Dorota Szelągowska uznawana jest za specjalistkę w tematyce wnętrzarskiej. Na antenie stacji TVN prowadzi program "Totalne remonty Szelągowskiej".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości