Gwiazdy

Dorota Szelągowska zachwyca domem na Warmii i… nogami. Posypały się komplementy

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dorota Szelągowska pokazała przyjaciela i złożyła mu osobiste życzenia

Dorota Szelągowska od lat gości na ekranach telewizorów i z wielkim powodzeniem przeprowadza metamorfozy mieszkań i domów. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała taras swojej posiadłości na Warmii. Internauci zachwycili się urządzeniem miejsca i przemianą prezenterki. "Co za nogi!" - czytamy pod postem.

Dorota Szelągowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia i filmy z wakacyjnego wypoczynku. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała swoim obserwatorom część swojej warmińskiej codzienności. 

Dorota Szelągowska pokazała taras

Prezenterka, publikując zdjęcie na Instagramie, pokazała część dekoracji warmińskiej posiadłości. Widzowie śledzący jej programy od razu zauważyli, że zamiłowanie do koloru niebieskiego przełożyło się także na aranżację jej prywatnych przestrzeni. Błękitna kanapa i dywan w pasującym odcieniu sprawiły, że jasna przestrzeń stała się przytulna i wakacyjna. 

"Smacznej kawusi i miłego dzionka" - napisała Dorota Szelągowska pod zdjęciem

Niedługo po opublikowaniu zdjęcia na profilu Doroty Szelągowskiej na Instagramie pojawił się także film, na którym widać część tarasu. Dużo zieleni, drewna i ozdobnych lampek stworzyły rustykalny klimat, który z pewnością sprzyja odpoczynkowi. 

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Internauci bacznie obserwując profile Doroty Szelągowskiej w mediach społecznościowych, zwrócili uwagę na metamorfozę prezenterki. Pod zdjęciami i filmami w kilka chwil pojawiły się setki komplementów.

"Pani Doroto. Nogi do nieba! Wygląda Pani obłędnie" - czytamy pod postem. 

"Lato zdecydowanie służy. Zazdroszczę tej formy. Nie mogę napatrzeć się na Pani nogi!" - napisała jedna z obserwatorek Doroty Szelągowskiej na Instagramie. 

Dorota Szelągowska także nawiązała do swojej przemiany, zwracając się do trenera personalnego. 

"Jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego adresem, jak zmienia 8 w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało" - zażartowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości