Gwiazdy

Drew Barrymore opowiedziała o szczegółach rozwodu. Wyznała, że od dwóch lat żyje w trzeźwości

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska

Drew Barrymore jest znaną amerykańską aktorką. Ostatnio w wywiadzie dla CBS This Morning gwiazda otworzyła się na temat bolesnego rozwodu w z ojcem swoich córek, a także wyznała, że od ponad dwóch lat żyje w trzeźwości. 

Drew Barrymore szczerze o małżeństwie

Drew Barrymore jest znana z filmów takich jak "Prosto w serce", "50 pierwszych randek", czy "Starsza pani musi zniknąć". Już od dziecka występowała w reklamach i serialach telewizyjnych, jednak sława nie wpłynęła dobrze na kondycję psychiczną aktorki. W wieku nastoletnim była uzależniona od narkotyków i alkoholu, o czym mówiła w wielu wywiadach.

Aktorka ma za sobą trzy małżeństwa zakończone rozwodem, jednak jak sama przyznała "w końcu znalazła spokój". Jej ostatnim mężem był Will Kopelman, który był handlarzem dzieł sztuki. Para poznała się w 2011 r., a już rok później ogłosili zaręczyny. W czerwcu 2012 r. staneli na ślubnym kobiercu, a wkrótce na świecie pojawiły się ich córki - dziwięcioletnia Oliwia i siedmioletnia Frankie. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Aktorki o serialu Behawiorysta
Aktorki o serialu Behawiorysta Na planie sesji zdjęciowej promującej serial „Behawiorysta" była m.in. Katarzyna Dąbrowska, która w serialu gra Brygidę, żonę głównego bohatera Gerarda Edlinga. Źródło: Co za Tydzień

Drew Barrymore o rozwodzie

"Przeszłam przez naprawdę bolesne rozstanie i nie radziłam sobie z tym dobrze. Miałam dwoje dzieci, o które musiałam walczyć i potrzebowałam pomocy. Zaczęłam kontaktować się z różnymi ludźmi i ostatecznie dokonałam wielkich zmian w moim życiu. Weszłam na zupełnie nowy tor" - powiedziała drew Barrymore.

Tego samego dnia w rozmowie z CBS This Morning aktorka opowiedziała również o swoich zmaganiach z alkoholem, które zaczęły się jeszcze w wieku nastoletnim. Teraz już od ponad dwóch lat aktorka żyje w trzeźwości.

"Zdałam sobie sprawę, że to po prostu nie służyło mojemu życiu" - powiedziała.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości