Gwiazdy

Dziś zachwycają kreacjami, ale nie zawsze tak było. Te gwiazdy całkowicie zmieniły styl

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Edyta Pazura, Katarzyna Zielińska i Agnieszka Woźniak-Starak przeszły metamorfozę stylu

Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Pazura i wiele innych polskich gwiazd dziś wprost zachwyca swoim wyglądem i stylizacjami na imprezach branżowych, jednak nie zawsze tak było. Zanim dorobiły się miana ikon stylu, zaliczyły bowiem wiele modowych wpadek. Jak znane panie prezentowały się kilkanaście lat wcześniej? Możecie być zaskoczeni.

Imprezy branżowe i popularne ścianki to miejsca, gdzie gwiazdy prezentują się najlepiej, jak tylko potrafią. Dbają o staranny makijaż i nienaganną fryzurę, a ich niebiański look uzupełniają modne i często bardzo drogie stylizacje. Gdy spojrzymy dziś na Agnieszkę Woźniak-Starak, Edytę Pazurę, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Kaczorowską czy nawet rock'n'rollową Agnieszkę Chylińską, nie dopatrzymy się żadnego elementu, który by nie pasował do całości ich wyglądu. Nie zawsze tak jednak było, a każda z tych pań przeszła ogromną metamorfozę.

Agnieszka Woźniak-Starak dziś jest uważana za ikonę stylu

Agnieszka Woźniak-Starak to dziś bezsprzecznie jedna z największych ikon stylu wśród polskich celebrytek. Gwiazda niejednokrotnie była wyróżniania w tej kategorii i nic dziwnego, ponieważ zawsze prezentuje się zjawiskowo. Dziennikarka nie boi się odważnych połączeń i uwielbia bawić się z modą. Sztampowe kreacje nie są dla niej i zawsze musi mieć na sobie coś awangardowego.

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła jednak długą drogę, a kilkanaście lat temu raczej nie zaliczała się do tych najlepiej ubranych. Sukienki ukrywające jej zawsze świetną figurę były wówczas u niej na porządku dziennym, dziennikarka też bardzo lubiła zakładać na ścianki kontrastujące, niekoniecznie w dobry sposób, czarne rajstopy. Na szczęście ten etap ma już dawno za sobą.

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła styl
Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła styl Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła styl Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Edyta Pazura zmieniła nie tylko styl, ale i fryzurę

Edyta Pazura przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Żona Cezarego pazury obecnie zawsze zadaje szyku na imprezach branżowych, a jej stylizacje są wymieniane w gronie tych najlepszych. Celebrytka często stawia na klasykę, ale w ciekawym wydaniu. Od wielu lat stawia także na proste uczesanie i klasyczne cięcie włosów, które sprawdza się w każdej sytuacji.

Patrząc na zdjęcia Edyty Pazury sprzed lat, może się wydawać, że to całkiem inna osoba. Krótka i asymetryczna fryzura dodawała gwieździe lat. Warto też zwrócić uwagę na to, jak zmienił się styl ubierania żony aktora: od lakierowanych skór do eleganckich marynarek. Zdecydowanie zmiana na wielki plus.

Edyta Pazura zmieniła styl
Edyta Pazura zmieniła styl Edyta Pazura zmieniła styl Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Katarzyna Zielińska kiedyś wybierała pstrokate wzory, dziś elegancję

Styl Katarzyny Zielińskiej zmienił się nie do poznania. Aktorka lubiła pstrokate kolory i dość dziwne fasony, nawet jak na tamte lata. Gwiazda, podobnie jak Agnieszka Woźniak-Starak, często lubiła też zakładać do sukienek grube rajstopy. Stylizacji nie pomagały także zbyt wyraziste makijaże.

15 lat później Katarzyna Zielińska jest już jedną z najbardziej stylowych aktorek. Celebrytka postawiła na elegancję i często zachwyca w kolorowych garniturach. Zmieniła się także fryzura i sposób malowania.

Katarzyna Zielińska zmieniła styl
Katarzyna Zielińska zmieniła styl Katarzyna Zielińska zmieniła styl Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Agnieszka Kaczorowska stała się świadomą mody kobietą

Agnieszka Kaczorowska dorastała na oczach kamer. Aktorka swoją pierwszą, telewizyjną rolę dostała, jeszcze będąc dzieckiem. Widzowie mogli więc śledzić jej przemianę z niezbyt stylowej nastolatki w świadomą swojego ciała i mody kobietę. Kiedyś Agnieszka Kaczorowska nie interesowała się trendami i zamiast elegancji wybierała wygodę.

Dziś aktorka prezentuje się całkiem inaczej. W oczy od razu rzuca się zmieniona fryzura, ścięte na krótko i zadbane włosy, a także sposób ubierania. Agnieszka Kaczorowska pokochała bowiem klasykę i świetnie wykorzystuje jej elementy nawet przy codziennych stylizacjach. Na wielkie wyjścia gwiazda dodaje niesztampowy element, co sprawia, że nigdy nie wygląda nudno.

Agnieszka Kaczorowska zmieniła styl
Agnieszka Kaczorowska zmieniła styl Agnieszka Kaczorowska zmieniła styl Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Agnieszka Chylińska postawiła na nutę kobiecości

Agnieszka Chylińska słynie ze swojego rock'n'rollowego stylu. Wokalistka przed laty była prawdziwą chłopczycą, jeśli chodzi o jej wygląd. Artystka chodziła we fryzurze z mocno przyciętą grzywką i nie dbała o to, jak w ubraniach prezentuje się jej figura. Agnieszka Chylińska wybierała mocno kontrastujące stylizacje, niekoniecznie jednak w dobrym stylu.

Obecnie wokalistka dalej stawia na stylizacje z pazurem i często wybiera kolorowe, rockowe kreacje. Agnieszka Chylińska dodała jednak do swojej garderoby pewien element, który wcześniej u niej nie gościł. To kobiecość. Gwiazda zaczęła częściej zakładać sukienki i eksponować swoją nienaganną sylwetkę. Nie da się ukryć, że w obecnej wersji prezentuje się po prostu zjawiskowo.

Agnieszka Chylińska zmieniła styl
Agnieszka Chylińska zmieniła styl Agnieszka Chylińska zmieniła styl Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości